- GP BATTERIES

Цена
€2 88 / 5 63 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
GP Бутонна батерия CR3032
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 500mAh
* Диаметър: 30,00 мм
* Височина: 3,2мм
* Тегло: 12гр
* Брой в блистер: 1 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 500mAh
* Диаметър: 30,00 мм
* Височина: 3,2мм
* Тегло: 12гр
* Брой в блистер: 1 БР.
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
GP Бутонна батерия CR3032
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 500mAh
* Диаметър: 30,00 мм
* Височина: 3,2мм
* Тегло: 12гр
* Брой в блистер: 1 БР.
* Напрежение: 3V
* Капацитет: 500mAh
* Диаметър: 30,00 мм
* Височина: 3,2мм
* Тегло: 12гр
* Брой в блистер: 1 БР.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | Универсален |
| За вид устройство | Универсален |
| Батерия/Акумулатор формат | CR3032 |
| Батерия/Акумулатор формат | CR3032 |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Бранд батерия | GP Batteries |
| Технология батерия | Lithium |
| Технология батерия | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 3 V |
| Волтаж | 3 V |
| Капацитет | 500 mAh |
| Капацитет | 500 mAh |
| Размери (мм) | D-30mm : H-3,2mm |
| Размери (мм) | D-30mm : H-3,2mm |
| Тегло | 0.01кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 500 |
| Напрежение (V) | 3 |
| Тип батерия | Литиево-манганов диоксид |
| Съвместимо устройство | Играчки |
| Съвместимо устройство | Дистанционни управления |
| Съвместимо устройство | Безжични мишки и клавиатури |
| Съвместимо устройство | Електронни игри |
| Съвместимо устройство | Калкулатори |
| Съвместимо устройство | Медицински устройства |
| Съвместимо устройство | Аларми |
| Оригинална | Оригинална |
| Енергия (Wh) | 0.9 |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.01кг |
Литиева бутонна батерия GP CR-3032 3V
Надеждно захранване за вашите устройства с литиева бутонна батерия GP CR-3032. Проектирана за дълготрайна работа, тази 3V батерия е идеална за ключодържатели, дистанционни управления, медицински устройства и други.
Ключови Предимства
- Дълъг срок на съхранение — Литиевата технология осигурява до 10 години съхранение без значителна загуба на енергия.
- Стабилно напрежение — Постоянен 3V изход за надеждна работа на устройствата.
- Устойчивост на течове — Усъвършенствана конструкция предотвратява изтичане и предпазва оборудването.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Модел | CR-3032 |
| Химия | Литиево-манганов диоксид |
| Напрежение | 3V |
| Капацитет | 500 mAh |
| Количество | 1 бр. в блистер |
Какво има в кутията
- 1x Литиева бутонна батерия GP CR-3032
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






