- DELL

Цена
€15 79 / 30 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Device Location | External |
| Интерфейс | USB |
| Connectivity Technology | Wired |
| Number of Keys | 104 |
| Локализация на клавиатурата | QWERTY |
| External Color | Black |
| Keys Type | Membrane |
| Width (mm) | 442 mm |
| Характеристики на клавиатурата | Тънък Chiclet Keyboard |
| Height (mm) | 25.4 mm |
| Depth (mm) | 127 mm |
| Warranty Products Returnable | Yes |
| Локализация | Български |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Външен цвят | Черен |
| Номинално тегло | 0.5 кг |
| Package Type | Box |
| Форм фактор | Външен |
| Брой клавиши за бърз достъп | 3 |
| Брой клавиши | 104 |
| Тип клавиши | Membrane |
| Тип клавиши | Membrane |
| Interface | USB |
| Form Factor | External |
| Number of Hot Keys | 3 |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Keyboard Features | Slim Chiclet Keyboard |
| Localization | Bulgarian |
| Nominal Weight | 0.5 kg |
| Тегло | 0.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Български |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 0.40кг |
Dell Multimedia Keyboard-KB216 - Български (QWERTY) - Черен
Изпитайте надеждно и удобно писане с клавиатурата Dell Multimedia Keyboard-KB216. Проектирана за ежедневна продуктивност, тази жична клавиатура разполага с пълноразмерен дизайн, цифров блок и удобни мултимедийни клавиши. Устойчивата на разливане конструкция и тихите, отзивчиви клавиши я правят идеален избор за офис или домашна употреба.
Ключови Предимства
- Устойчивост на разливане — Предпазва от случайни разливания, осигурявайки дълготрайна издръжливост.
- Мултимедийни клавиши — Специални клавиши за сила на звука, заглушаване и управление на медиите осигуряват бърз достъп до контролите.
- Тихи, отзивчиви клавиши — Мембранните превключватели предлагат меко и тихо писане, подходящо за споделени пространства.
- Пълноразмерен дизайн — Включва цифров блок за ефективно въвеждане на данни и навигация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Мембранна |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | Български |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
Какво има в кутията
- Dell Multimedia Keyboard-KB216
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





