- LOGITECH

Цена
€49 99 / 97 77 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | USB |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 5 |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник Ръководство за употреба |
| Номинално тегло | 101.2 г |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400 dpi2000 dpi |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Технология на батерията | Алкални |
| Тегло | 0.15кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Logi Bolt USB приемник |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 4000 DPI |
| Брой бутони (count) | 5 |
| Цвят | Графит |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 101 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | До 2 години |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Ергономична |
| Тегло | 0.15кг |
LOGITECH M650 Signature Bluetooth Mouse – GRAPHITE – B2B
Изживейте несравним комфорт и продуктивност с Logitech M650 Signature Bluetooth Mouse. Създадена за средни до големи ръце, тази безжична мишка разполага с интелигентно превъртане SmartWheel, което превключва между прецизно и свободно превъртане, както и SilentTouch технология за тиха и съсредоточена работа.
Ключови Предимства
- SmartWheel превъртане — Автоматично преминава от прецизно към свръхбързо свободно превъртане за лесно навигиране в дълги документи.
- SilentTouch технология — Намалява шума от кликване с 90%, за да работите без да безпокоите околните.
- Персонализируеми странични бутони — Задайте любимите си бързи клавиши чрез Logitech Options+ за персонализиран работен процес.
- Двойна свързаност — Свържете чрез Bluetooth Low Energy или включения Logi Bolt USB приемник за сигурна и безпроблемна връзка.
- Дълъг живот на батерията — До 2 години с една AA батерия, с автоматичен режим на заспиване за пестене на енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Logi Bolt USB приемник |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 4000 DPI |
| Брой бутони | 5 |
| Цвят | Графит |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Тегло | 101 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията | До 2 години |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Ергономична |
Какво има в кутията
- Logitech M650 Signature Mouse
- Logi Bolt USB приемник
- 1 AA батерия (предварително поставена)
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








