- CANYON

Dual-mode wireless mouse MW-9
This minimalistic mouse will bring comfortable experience to your daily work due to its compact size, reliable rubberized coating, and 6 silent durable buttons. Power saving technology will make you forget about discharging battery. The mouse works in two modes - bluetooth and 2.4 GHz, so if you forgot the USB receiver, or just want to free up your USB port, you can use Bluetooth connection. It not only feels good, but it also looks amazing with its original metallic colour, applied by 3 times coating technology. Focus on the most important things, and let Canyon mouse become a reliable assistant in any working situation!
- Slim minimalistic design
- 2 connection modes: USB 2.4 GHz / Bluetooth
- 6 durable silent buttons
- Sensor resolution: 800/1000/1200/1600 DPI
- Buttons handle 3 million clicks
- New generation of rubberized coating
- Original metallic color with dual coating technology
- Batteries included: 1 pcs, AA type
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | Bluetooth/RF |
| Брой бутони | 6 |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | RechargeableAdjustable DPIDual Mode |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS Microsoft Windows |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Violet |
| Включени аксесоари | Receiver Батерии |
| Номинално тегло | 0.092 кг |
| Форм фактор | Standard |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1000 dpi1200 dpi1600 dpi |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Технология на батерията | Алкални |
| Color box dimensions (mm) | 73x220x141 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.14 кг |
| Carton weight (kg) | 6.2 кг |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 48 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 1920 |
| Форм фактор | Standard |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 72 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 2880 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1200x1000x1995 мм |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1200x1000x1380 мм |
| Grip | Ambidextrous |
| Package Style | Blister |
| Backlight | No |
| Име на маркетингов модел | MW-9 |
| Търговско име | CANYON mouse MW-9 Dual-mode Wireless Violet |
| Живот на бутона | 3 000 000 clicks |
| Тегло | 0.14кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 800 / 1200 / 1600 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Цвят | Виолетов |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 65 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 12 месеца |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.14кг |
CANYON MW-9 Двурежимна безжична мишка – Виолетова
Насладете се на свободата на двурежимната свързаност с мишката CANYON MW-9. Превключвайте безпроблемно между Bluetooth и 2.4 GHz безжична връзка за работно пространство без кабели, като същевременно се възползвате от прецизно оптично проследяване с регулируем DPI до 1600.
Ключови Предимства
- Двурежимна свързаност — Използвайте Bluetooth или включения 2.4 GHz нано приемник за надеждна производителност без забавяне на множество устройства.
- Регулируем DPI — Превключвайте между 800, 1200 и 1600 DPI според работния си процес или разделителна способност на екрана.
- Ергономичен дизайн — Симетричната форма пасва удобно и в двете ръце, с меко на допир виолетово покритие.
- Дълъг живот на батерията — До 12 месеца с една AA батерия (включена), с бутон за включване/изключване за пестене на енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + 2.4 GHz |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 800 / 1200 / 1600 |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Виолетов |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 65 g |
| Живот на батерията | 12 месеца |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
Какво има в кутията
- Мишка CANYON MW-9
- 2.4 GHz нано приемник
- AA батерия
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









