- ASROCK
- Няма Наличност

Няма Наличност
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Необходим разширителен слот | PCI Express 4.0 x8 |
| Чипсет на видео карта | AMD Radeon RX 6600 |
| Графичен процесор - Име на ядро | NAVI 23 |
| GPU Core Speed Boost | 2491 MHz |
| Брой графични процесори | 1 |
| Брой поточни процеси | 1792 |
| Texture Mapping Unit Quantity | 112 |
| Max. Monitors Supports | 4 |
| Максимална резолюция | 7680x4320 |
| API поддръжка | OpenCL DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| Тип паметта | GDDR6 SDRAM |
| Инсталирана видео памет | 8 GB |
| Скорост на видео памет | 14 Gbps |
| Капацитет на шината на паметта | 128 bit |
| Брой HDMI интерфейси | 1 |
| Тип HDMI интерфейс конектори | HDMI (Тип-A) |
| Брой интерфейс конектори за монитор | 3 |
| External Power | 8 pin |
| Изисквана захранваща мощност | 500 W |
| Охладителна система - тип | VGA Cooler |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба |
| Номинално тегло | 0.627 кг |
| Render Output Units Quantity (ROP) | 64 |
| Ширина на канал за паметта | 256 GB/s |
| Скорост на GPU ядрото | 1626 MHz |
| Compute Units Quantity | 28 |
| Тегло | 0.75кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Внимание! Тъй като не всички вносители подават коректно данните за продуктите, информацията по-долу е извлечена с помощта на изкуствен интелект от различни източници в интернет и не е 100% коректна. Ако се съмнявате в нещо, моля свържете се с нас, за да проверим точно желаните от вас характеристики.
ASRock AMD Radeon RX 6600 Challenger D 8GB – Високопроизводителна графична карта
Насладете се на плавен геймплей с висок FPS с ASRock Radeon RX 6600 Challenger D, оборудвана с 8GB бърза GDDR6 памет и архитектурата AMD RDNA 2. Идеална за игри при 1080p и 1440p, тази карта предлага завладяващи визуали, проследяване на лъчи и изключителна енергийна ефективност.
Основни предимства:
- Молниеносна производителност: Плавен геймплей в AAA игри и еспорт.
- 8GB GDDR6 памет: Висока честотна лента за по-добра многозадачност и бъдеща устойчивост.
- Напреднало охлаждане: Challenger D кулерът поддържа ниски температури за стабилна работа.
- Ray Tracing & FidelityFX: Завладяващо осветление и детайлна графика.
- Лесно захранване: Само 1x 8-pin конектор и 500W захранване.
Технически спецификации:
- Модел: ASRock RX 6600 Challenger D 8G (SKU: RX6600 CLD 8G)
- Памет: 8GB GDDR6, 128-bit
- Портове: 1x HDMI, 3x DisplayPort 1.4
- Захранване: 1x 8-pin, препоръчително 500W захранване
Надграждайте вашата система с RX 6600 Challenger D и господствайте в игрите!
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







