- CANYON

Hazard
The mouse made by hazardous minds for those gamers who play their favourite games to the extreme. Due to 9 customized buttons and 4 removable extra weights per 5 grams each, the mouse has great capabilities to get you to the top. Using mouse driver you can set up macros, assign button commands, response rate, DPI, and create player profile according to your own gaming needs. Onboard memory module allows to transfer custom settings and your entire player profile to other computers. No matter what grip you have, twin surface coating technology will provide extra durability and prevent from scratches and fingerprints. And awesome “fire-coloured” LED lighting helps you to enjoy long night gaming sessions and simply looks cool! A perfect weapon for a certain victory.
Features:
• 9 programmable buttons
• Cool design with LED backlight
• Adjustable DPI: 800/1000/1200/1600/2400/3200/4800/6400
• Adjustable weight control - removable 20g (4x5g)
• Twin Surface coaling technology
• Total customization software
• Built-in memory module to save settings
• Braided cable with ferrite filter
• Cable length - 1.70 m




| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Име на маркетингов модел | Hazard GM-6 |
| Търговско име | CANYON mouse Hazard GM-6 LED Wired Black Orange |
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Брой бутони | 9 |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 9 |
| Чувствителност при движение | 6400 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Живот на бутона | 5 000 000 clicks |
| Характеристики на мишка | Регулируемо теглоLED подсветкаPlug & play |
| Външен цвят | Black/Orange |
| Чувствителност при движение | 6400 dpi |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1000 dpi1200 dpi1600 dpi2400 dpi3200 dpi4800 dpi6400 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Макс. Скорост на движението | 66 in/sec |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1224x980x1462 мм |
| Максимално ускорение | 22.5 G |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 36 |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1224x980x2118 мм |
| Скорост на кадрите | 6000 frames per second |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 800 dpi1000 dpi1200 dpi1600 dpi2400 dpi3200 dpi4800 dpi6400 dpi |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Максимално ускорение | 22.5 G |
| Външен цвят | Black/Orange |
| Включени кабели | Yes |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Макс. Скорост на движението | 66 in/sec |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 864 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1224x980x1462 мм |
| Живот на бутона | 5 000 000 clicks |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 36 |
| Име на маркетингов модел | Hazard GM-6 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1296 |
| Скорост на кадрите | 6000 frames per second |
| Търговско име | CANYON mouse Hazard GM-6 LED Wired Black Orange |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1224x980x2118 мм |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 864 |
| Характеристики на мишка | Регулируемо теглоLED подсветкаPlug & play |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 1296 |
| Включени кабели | Yes |
| Съвместимост на платформата | Mac OS Windows |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | LED |
| Grip | Right-handed |
| Backlight | LED |
| Package Style | Colorbox |
| Форм фактор | Ergonomic |
| Package Style | Colorbox |
| Тегло | 0.30кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 6400 DPI |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 120 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Да |
| Програмируеми бутони | Не |
| Тегло | 0.30кг |
CANYON Оптична гейминг мишка CND-SGM6N
Доминирайте в играта с оптичната гейминг мишка CANYON CND-SGM6N, с регулируем DPI до 6400 и персонализирана система за тежести. Прибиращият се горен капак и LED подсветката осигуряват комфорт и стил за дълги сесии.
Ключови Предимства
- Регулируем DPI — Превключвайте между 800/1000/1200/1600/2400/3200/4800/6400 DPI за прецизен контрол във всяка игра.
- Персонализируемо тегло — Подвижен слот за тежести ви позволява да настроите усещането на мишката по ваш вкус.
- Ергономичен дизайн — Прибиращият се горен капак се адаптира към захвата ви за удобна употреба.
- LED подсветка — Ярко осветление добавя гейминг стил към вашата конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 6400 DPI |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Да |
Какво има в кутията
- CANYON CND-SGM6N Гейминг мишка
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










