- CANYON

Hazard Mechanical Gaming Keyboard
Due to its innovative mechanical button mechanism, optimised key route and fast trigger actuation, this mechanical keyboard will help you to win like a real professional gamer. Each of the buttons can handle over 60 mln pressings. The keyboard has 20 types of vivid backlighting. We’ve created 10 pre-programmed combinations of lighting setup for a selection of most popular games. You can re-program 2 of these combinations according to your personal needs. Extended anti-ghosting and anti-jamming mechanism NKRO ensures flawless simultaneous keystrokes. Windows/Start button lock will provide interruption-free gaming. Just play, win and have no compromise!
Features:
• 104 mechanical buttons
• Blue mechanical switches
• Key route 4.0 mm
• Trigger actuation 2.4mm with force 60+/-10g
• 60 million pressings per button
• NKRO anti-ghosting and anti-jamming function
• "Windows/Start" button lock
• 20 types of backlighting
• 10 lighting presets for most popular games, 2 of them can be re-programmed
• Double-injection keycaps






| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Разположение на устройството | Външен |
| Интерфейс | USB |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Тип клавиши | Механични |
| Брой клавиши | 104 |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Съвместими устройства | Mac |
| Характеристики на клавиатурата | LED подсветка Anti-Ghosting Technology Double injection keycaps |
| Номинално тегло | 0.98 кг |
| Локализация | Английски |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Номинално тегло | 0.98 кг |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1404x1140 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 32 |
| Име на маркетингов модел | Hazard GK-6 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1822x1140 мм |
| Търговско име | CANYON keyboard Hazard GK-6 RGB US Wired Black |
| Брой клавиши | 104 |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Съвместими устройства | Mac |
| Живот на суичовете | 60000000 Cycles |
| Характеристики на клавиатурата | LED подсветка Anti-Ghosting Technology Double injection keycaps |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 240 |
| Име на маркетингов модел | Hazard GK-6 |
| Локализация | Английски |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 320 |
| Търговско име | CANYON keyboard Hazard GK-6 RGB US Wired Black |
| Color box dimensions (mm) | 53x195x485 мм |
| Форм фактор | Full-Size |
| Single pack gross weight (kg) | 1.1 кг |
| Carton weight (kg) | 11.5 кг |
| Color box dimensions (mm) | 53x195x485 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 24 |
| Single pack gross weight (kg) | 1.1 кг |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 240 |
| Carton weight (kg) | 11.5 кг |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 1000x1404x1140 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 32 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 320 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x1822x1140 мм |
| Максимална температура на околната среда | 45 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS Microsoft Windows |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Тип клавиши | Механични |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS Microsoft Windows |
| Живот на суичовете | 60000000 Cycles |
| Форм фактор | Full-Size |
| Actuation Point | 2.4 mm |
| Pressing Force | 60±10 g |
| Actuation Point | 2.4 mm |
| Pressing Force | 60±10 g |
| Изисква периферни устройства | USB порт |
| Максимална температура на околната среда | 45 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Profile | Standard |
| Backlight | RGB |
| Profile | Standard |
| Number of Multimedia Functions | 17 |
| Backlight | RGB |
| Number of Multimedia Functions | 17 |
| Тегло | 1.10кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Мембранни |
| Подредба | Full-size |
| Подсветка | Единичен цвят |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | Outemu |
| Hot-swappable | Не |
| N-Key Rollover | Не |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 1.10кг |
CANYON Hazard GK-6, Жична мултимедийна гейминг клавиатура с LED осветление
Потопете се в цветно rainbow LED осветление с CANYON Hazard GK-6 – жична клавиатура в пълен размер, създадена за геймъри и потребители, които пишат много. 104-те клавиша с EN двоен инжекционен отпечатък осигуряват издръжливост и ясни надписи, а 1.8-метровият кабел ви дава свобода при подреждане.
Ключови Предимства
- Rainbow LED подсветка — 108 броя rainbow LED създават динамично, цветно сияние, което подобрява гейминг атмосферата.
- Издръжлива конструкция — Двойният инжекционен отпечатък предотвратява изтриването на надписите, гарантирайки дълготрайна четливост.
- Мултимедийни контроли — Специални мултимедийни клавиши ви позволяват да управлявате музика и видео, без да напускате играта.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Подредба | Full-size |
| Брой клавиши | 104 |
| Материал на клавишите | Двоен инжекционен |
| Език на клавиатурата | US |
| Подсветка | Rainbow LED |
| Дължина на кабела | 1.8 м |
| Размери (Д x Ш x В) | 450.5 x 163.7 x 42 мм |
| Тегло | 0.90 кг |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Клавиатура CANYON Hazard GK-6
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









