  • : EC12025H12BA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 2200 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 84.76 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.33 A
МОЩНОСТ (W): 3.96 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 84.76 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.33 A
МОЩНОСТ (W): 3.96 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)120 x 120 x 25 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК84.76 CFM / 144.01 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.33 A
АМПЕРАЖ (A)0.33 A
НИВО НА ШУМ<39 dBA
МОЩНОСТ (W)3.96 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<39 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)3.96 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
Тегло0.15кг
Evercool Вентилатор 120x120x25 2Ball (2200 RPM) – Високоефективно охлаждане за вашия компютър
Основни предимства:
  • Универсална съвместимост – Подходящ за стандартни 120mm монтажни места в кутии, радиатори и охлаждащи системи.
Технически спецификации:
  • Модел: Evercool 12025H12BA (SKU: EC12025H12BA)
  • Размер: 120x120x25mm
  • Скорост: 2200 RPM (±10%)
  • Напрежение: 12V DC