- Noctua

Цена
€13 99 / 27 36 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NF-A4x10-PWM
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 1000-5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 8.9 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.95 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.04 A
МОЩНОСТ (W): 0.48 W
НИВО НА ШУМ: 19.6 dBA
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ДРУГИ: 30cm Extension CableNA-AV3 anti-vibration mountsOmniJoin Adaptor Set4-pin y-cableLow-Noise Adaptor (L.N.A.)4 Fan Screws
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018100440
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NF-A4x10-PWM
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 1000-5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 8.9 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.95 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.04 A
МОЩНОСТ (W): 0.48 W
НИВО НА ШУМ: 19.6 dBA
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ДРУГИ: 30cm Extension CableNA-AV3 anti-vibration mountsOmniJoin Adaptor Set4-pin y-cableLow-Noise Adaptor (L.N.A.)4 Fan Screws
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018100440
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Noctua
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NF-A4x10-PWM
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 1000-5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 8.9 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.95 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.04 A
МОЩНОСТ (W): 0.48 W
НИВО НА ШУМ: 19.6 dBA
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ДРУГИ: 30cm Extension CableNA-AV3 anti-vibration mountsOmniJoin Adaptor Set4-pin y-cableLow-Noise Adaptor (L.N.A.)4 Fan Screws
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018100440
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: NF-A4x10-PWM
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 1000-5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: SSO2 Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 8.9 m3/h
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ: 1.95 mmH2O
АМПЕРАЖ (A): 0.04 A
МОЩНОСТ (W): 0.48 W
НИВО НА ШУМ: 19.6 dBA
КОНЕКТОР: 4 pin PWM
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ: 150000
ДРУГИ: 30cm Extension CableNA-AV3 anti-vibration mountsOmniJoin Adaptor Set4-pin y-cableLow-Noise Adaptor (L.N.A.)4 Fan Screws
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 9010018100440
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| РАЗМЕР(мм) | 40 x 40 x 10 mm |
| РАЗМЕР(мм) | 40 x 40 x 10 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000 RPM |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 5000 RPM |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000 RPM |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 5000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 5.24 CFM / 8.9 m3/h |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 5.24 CFM / 8.9 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.95 mmH2O |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.95 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.04 A |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.04 A |
| НИВО НА ШУМ | 19.6 dBA |
| МОЩНОСТ (W) | 0.48 W |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| НИВО НА ШУМ | 19.6 dBA |
| ДРУГИ | 4 Fan Screws |
| ДРУГИ | 4-pin y-cable |
| ДРУГИ | 30cm Extension Cable |
| ДРУГИ | Low-Noise Adaptor (L.N.A.) |
| ДРУГИ | NA-AV3 anti-vibration mounts |
| ДРУГИ | OmniJoin Adaptor Set |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| МОЩНОСТ (W) | 0.48 W |
| ДРУГИ | OmniJoin adaptor set |
| ДРУГИ | 4 Fan Screws |
| ДРУГИ | 4-pin y-cable |
| ДРУГИ | 30cm Extension Cable |
| ДРУГИ | Low-Noise Adaptor (L.N.A.) |
| ДРУГИ | NA-AV3 anti-vibration mounts |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| Тегло | 0.17кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
Noctua NF-A4x10-PWM 40x40x10mm Вентилатор с PWM управление
Насладете се на безшумно охлаждане с Noctua NF-A4x10-PWM, високопроизводителен 40mm вентилатор, проектиран за компактни системи и взискателни приложения. Създаден от експертите на Noctua в акустиката, този вентилатор предлага отличен въздушен поток с минимален шум, идеален за малки компютри, сървъри и вградени системи.
Основни Предимства:
- Безшумна работа: Иновативен аеродинамичен дизайн и PWM управление гарантират тиха работа дори при високи скорости.
- Дълъг живот: SSO2 лагер на Noctua осигурява над 150 000 часа работа без грижи.
- Прецизно охлаждане: Оптимизиран за тесни пространства, доставя фокусиран въздушен поток към критични компоненти.
- PWM управление: Динамичен контрол на скоростта за интегриране в системата за топлинен мениджмънт.
Технически Спецификации:
- Размери: 40x40x10mm
- Скорост: 5000 RPM (±10%)
- Въздушен поток: 4.8 m³/h
- Ниво на шум: 14.9 dB(A)
- Конектор: 4-pin PWM
Подобрете охлаждането си с доказаната технология на Noctua—където производителността среща тишина.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









