Evercool Вентилатор Fan 40x40x10 EL Bearing (5000 RPM) EC4010M12EA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC4010M12EA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 5.75 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.07 A
МОЩНОСТ (W): 0.84 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 10 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 5.75 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.07 A
МОЩНОСТ (W): 0.84 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 10 mm
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 10 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК5.75 CFM / 9.77 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.07 A
АМПЕРАЖ (A)0.07 A
НИВО НА ШУМ<21 dBA
МОЩНОСТ (W)0.84 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<21 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)0.84 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.03кг
Основни Предимства:
  • Бързо охлаждане: 5000 RPM гарантира ефективно отнемане на топлина при натоварени системи.
  • Тихо работещ: Оптимизирани перки за минимален шум при максимален въздушен поток.
Технически Спецификации:
  • Модел: EC4010M12EA
  • Размер: 40x40x10mm
  • Тип лагер: EL (Extended Life) Bearing
  • Скорост: 5000 RPM (±10%)
  • Напрежение: 12V DC