Evercool Вентилатор Fan 40x40x20 EL Bearing (5000 RPM) EC4020M12EA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC4020M12EA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 5000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 4.17 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 0.96 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 20 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 4.17 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 0.96 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 20 mm
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 20 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК4.17 CFM / 7.08 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.08 A
АМПЕРАЖ (A)0.08 A
НИВО НА ШУМ<21 dBA
МОЩНОСТ (W)0.96 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<21 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)0.96 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.03кг
Подобрете охлаждането на вашия компютър или сървър с Evercool EC4020M12EA – високоскоростен 40mm вентилатор, проектиран за изключителен въздушен поток и издръжливост. Перфектен за компактни системи, работни станции или индустриални приложения, този вентилатор осигурява мощно охлаждане при 5000 об/мин с ниско ниво на шум.
Основни предимства:
  • Оптимизиран въздушен поток: Прецизно изработени перки за максимална ефективност.
Технически спецификации:
  • Модел: EC4020M12EA
  • Размер: 40x40x20mm
  • Скорост: 5000 об/мин (±10%)
  • Тип лагер: EL (Extended Life)
  • Напрежение: 12V DC