Evercool Вентилатор Fan 92x92x25 Sleeve 2200rpm - EC9225M12SA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC9225M12SA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 92 x 92 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 2200 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 40.9 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.15 A
МОЩНОСТ (W): 1.8 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 92 x 92 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Sleeve Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 40.9 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.15 A
МОЩНОСТ (W): 1.8 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)92 x 92 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)92 x 92 x 25 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК40.9 CFM / 69.49 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
АМПЕРАЖ (A)0.15 A
НИВО НА ШУМ<25 dBA
МОЩНОСТ (W)1.8 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<25 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)1.8 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ25000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ25000
Тегло0.10кг
Evercool Вентилатор 92x92x25mm Sleeve 2200 RPM – EC9225M12SA
Поддържайте системата си хладна, тиха и ефективна с Evercool 92mm вентилатор със Sleeve лагер. Перфектен за компютри, сървъри и гейминг машини.
  • Тихо Работене: Sleeve лагерът осигурява плавна работа с минимален шум.
  • Мощно Охлаждане: 2200 RPM за ефективен въздушен поток срещу прегряване.
  • Дълъг Експлоатационен Живот: Устойчив на продължителна употреба.
  • Съвместим: Подходящ за стандартни 92mm крепежи.
Технически Спецификации:
  • Размери: 92x92x25mm
  • Скорост: 2200 RPM
  • Лагер: Sleeve
  • Напрежение: 12V DC