- Makki

Цена
€3 99 / 7 80 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-MSX-005
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ТИП: ОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 1600 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
РАЗМЕРИ: 100 x 60 x 36 mm
ЦВЯТ: Черна
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Nano приемник
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 652726313959
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-MSX-005
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ТИП: ОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 1600 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
РАЗМЕРИ: 100 x 60 x 36 mm
ЦВЯТ: Черна
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Nano приемник
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 652726313959
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Makki
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-MSX-005
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ТИП: ОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 1600 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
РАЗМЕРИ: 100 x 60 x 36 mm
ЦВЯТ: Черна
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Nano приемник
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 652726313959
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: MAKKI-MSX-005
СВЪРЗВАНЕ: Безжично
ТИП: ОптичнаЗа лява и дясна ръка
СЕНЗОР: Оптичен
ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: 1600 dpi
БРОЙ БУТОНИ: 6
РАЗМЕРИ: 100 x 60 x 36 mm
ЦВЯТ: Черна
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Nano приемник
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 652726313959
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| ТИП | Оптична |
| ТИП | За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 1600 dpi |
| Брой бутони | 6 |
| РАЗМЕРИ | 100 x 60 x 36 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Nano приемник |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 1200 DPI |
| Брой бутони (count) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 60 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | 30 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Makki Безжична Мишка MAKKI-MSX-005 – Надеждна и Удобна
Освободете се от кабелите с безжичната мишка Makki MAKKI-MSX-005. Благодарение на 2.4 GHz връзката, тя осигурява стабилна и без забавяне работа до 10 метра разстояние – идеална за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Безжична свобода — Без заплитащи се кабели; просто включете нано приемника и сте готови.
- Прецизен оптичен сензор — Гладко проследяване върху повечето повърхности с регулируем DPI.
- Ергономичен дизайн — Удобен захват за продължителна употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 1200 DPI |
| Брой бутони | 3 |
| Цвят | Черен |
| Ориентация за ръка | За двете ръце |
| Тегло | 60 g |
| Геймърска мишка | Не |
Какво има в кутията
- Безжична мишка Makki MAKKI-MSX-005
- Нано USB приемник
- 1x батерия тип AA
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









