Evercool Вентилатор Fan 40x40x28 24V 2 ball bearing 12000rpm - EC4028HH24BA
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC4028HH24BA
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 28 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 12000 RPM
ВОЛТАЖ: 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 18.94 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.26 A
МОЩНОСТ (W): 6.24 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 28 mm
ВОЛТАЖ: 24 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: 2 Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 18.94 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.26 A
МОЩНОСТ (W): 6.24 W
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 28 mm
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 28 mm
ВОЛТАЖ24 V DC
ВОЛТАЖ24 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК18.94 CFM / 32.18 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.26 A
АМПЕРАЖ (A)0.26 A
НИВО НА ШУМ<46 dBA
МОЩНОСТ (W)6.24 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<46 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)6.24 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ50000
Тегло0.05кг
Evercool Вентилатор 40x40x28 24V – Високоскоростно охлаждане с двойни сачмени лагери
Основни предимства:
  • Дълъг живот: Двойните сачмени лагери удължават експлоатацията и намаляват износването.
  • Надеждност при 24V: Подходящ за индустриални и високопроизводителни системи.
Технически спецификации:
  • Модел: EC4028HH24BA
  • Размер: 40x40x28mm
  • Напрежение: 24V DC