Evercool Вентилатор Fan 60x60x20 EL Bearing (4000 RPM) EC6020M12EA
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC6020M12EA
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 60 x 60 x 20 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 4000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 17.6 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.17 A
МОЩНОСТ (W): 2.04 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 60 x 60 x 20 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 17.6 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.17 A
МОЩНОСТ (W): 2.04 W
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)60 x 60 x 20 mm
РАЗМЕР(мм)60 x 60 x 20 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК17.6 CFM / 29.9 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.17 A
АМПЕРАЖ (A)0.17 A
НИВО НА ШУМ<26 dBA
МОЩНОСТ (W)2.04 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<26 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)2.04 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.06кг
Evercool Вентилатор 60x60x20 EL Bearing (4000 RPM) – Мощно охлаждане за вашия компютър
Подобрете охлаждането на вашата система с Evercool EC6020M12EA – високопроизводителен 60mm вентилатор, създаден за максимален въздушен поток и издръжливост. Идеален за компютри, сървъри и гейминг машини, този вентилатор предлага ултрабързи 4000 об/мин с тиха EL Bearing технология, осигурявайки ефективно разсейване на топлината без шум.
Основни предимства:
  • Тихо действие: Оптимизирани перки намаляват шума, запазвайки висок въздушен поток.
Технически спецификации:
  • Модел: EC6020M12EA
  • Размер: 60x60x20 mm
  • Скорост: 4000 об/мин (±10%)
  • Тип лагер: Ever Lubricated (EL) Bearing
  • Напрежение: 12V DC
Независимо дали сте геймър, овърклокър или ИТ специалист, Evercool 60mm Вентилаторът е идеалното решение за надеждно и бързо охлаждане. Поръчайте вашия днес!