Evercool Вентилатор Fan 70x70x25 EL Bearing (3400 RPM) EC7025M12EA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC7025M12EA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 70 x 70 x 25 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 3400 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 34.78 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.19 A
МОЩНОСТ (W): 2.28 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 70 x 70 x 25 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 34.78 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.19 A
МОЩНОСТ (W): 2.28 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)70 x 70 x 25 mm
РАЗМЕР(мм)70 x 70 x 25 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК34.78 CFM / 59.09 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.19 A
АМПЕРАЖ (A)0.19 A
НИВО НА ШУМ<28 dBA
МОЩНОСТ (W)2.28 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<28 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)2.28 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.09кг
Evercool Вентилатор 70x70x25mm с EL Лагер – Мощно Охлаждане и Тиха Работа
Подобрете охлаждането на вашия компютър с вентилатора Evercool EC7025M12EA – създаден за високоскоростен въздушен поток и бесшумна работа. Перфектен за геймъри, овърклокъри и работни станции, този 70x70x25mm вентилатор предлага 3400 об/мин за максимално отнемане на топлина, благодарение на EL лагер технологията за издръжливост.
Основни Предимства:
  • Съвместимост: Подходящ за компактни сглобки, сървъри или високопроизводителни системи.
  • Тих Работен Режим: Оптимизираната перка намалява турбулентността за по-тиха работа.
Технически Спецификации:
  • Модел: EC7025M12EA
  • Размери: 70x70x25mm
  • Скорост: 3400 об/мин (±10%)
  • Лагер: EL (Extended Life) Лагер
  • Напрежение: 12V DC
Подобрете охлаждането на вашата система – поръчайте Evercool 70mm вентилатор сега!