Evercool Вентилатор Fan 50x50x10 EL Bearing (4500 RPM) EC5010M12EA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC5010M12EA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 50 x 50 x 10 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 4500 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 8.63 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.09 A
МОЩНОСТ (W): 1.08 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 50 x 50 x 10 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: EL Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 8.63 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.09 A
МОЩНОСТ (W): 1.08 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)50 x 50 x 10 mm
РАЗМЕР(мм)50 x 50 x 10 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК8.63 CFM / 14.66 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.09 A
АМПЕРАЖ (A)0.09 A
НИВО НА ШУМ<23 dBA
МОЩНОСТ (W)1.08 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<23 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)1.08 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ40000
Тегло0.04кг
Evercool Вентилатор 50x50x10mm EL Bearing (4500 RPM) – Мощно охлаждане за върхова производителност
Подобрете охлаждането на вашата система с вентилатора Evercool EC5010M12EA! Създаден за надеждност и ефективност, този 50mm вентилатор осигурява мощен въздушен поток при 4500 об/мин, гарантирайки оптимално разсейване на топлината за компютри, сървъри и електроника. EL Bearing механизмът удължава живота и намалява шума, перфектен за интензивни условия.
Основни предимства:
  • Стабилна производителност: Постоянен въздушен поток дори при натоварване.
Технически спецификации:
  • Размер: 50x50x10mm
  • Скорост: 4500 об/мин (±10%)
  • Напрежение: 12V DC