Evercool Вентилатор Fan 30x30x7 1Ball (8000 RPM) EC3007M12CA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC3007M12CA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 30 x 30 x 7 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 8000 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 2.56 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 0.96 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 30 x 30 x 7 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 2.56 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.08 A
МОЩНОСТ (W): 0.96 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)30 x 30 x 7 mm
РАЗМЕР(мм)30 x 30 x 7 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК2.56 CFM / 4.35 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.08 A
АМПЕРАЖ (A)0.08 A
НИВО НА ШУМ<21 dBA
МОЩНОСТ (W)0.96 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<21 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)0.96 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ35000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ35000
Тегло0.02кг
Основни предимства:
Технически спецификации:
  • Модел: EC3007M12CA
  • Размер: 30x30x7mm
  • Скорост: 8000 об/мин (±10%)
  • Лагер: 1 топка
  • Напрежение: 12V DC