- ESTILLO

Мобилен екран за мултимедиен проектор с компактни рамери, подходящ за презентации, семинари, обучение.
Бяла повърхност за висококачествено изображение.
Подходящ за напълно тъмно помещение.
Бял PVC екран за много фин контраст, подходящ за напълно тъмно помещение.
Стойката е с автоматично заключване
Материал на тръбата: Метал
Модел: Стойка с 3 крачета
Формат: 4:3 стандартен
Размери: 244 x 183 cm
Тегло: 11 kg
Мобилен екран за мултимедиен проектор с компактни рамери, подходящ за презентации, семинари, обучение.
Бяла повърхност за висококачествено изображение.
Подходящ за напълно тъмно помещение.
Бял PVC екран за много фин контраст, подходящ за напълно тъмно помещение.
Стойката е с автоматично заключване
Материал на тръбата: Метал
Модел: Стойка с 3 крачета
Формат: 4:3 стандартен
Размери: 244 x 183 cm
Тегло: 11 kg
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Ръчен |
| Размер на екрана | 244 x 183 cm |
| Захващане | Статив |
| Формат екран | 4:3 |
| С дистанционно управление | Не |
| Включено дистанционно у-во | Не |
| Диагонал | 120 inch |
| Тегло | 11.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Със статив |
| Монтаж | Статив |
| Съотношение на страните | 4:3 |
| Диагонал (inch) | 120 |
| Ширина (cm) | 244 |
| Височина (cm) | 183 |
| Коефициент на отражение (count) | 1.2 |
| Цвят | Бял |
| Дистанционно управление | Не |
| Ъгъл на видимост (°) | 160° |
| Тегло (kg) | 11 |
| Тегло | 11.00кг |
Екран на стойка ESTILLO 244x183 см, 120", бял с черна рамка, 4:3, 11 кг
Представете своите презентации и филми с впечатляващо качество с преносимия екран на стойка ESTILLO 244x183 см. Диагоналът от 120 инча и формат 4:3 осигуряват голяма видима площ, а здравият статив позволява бърз монтаж и лесно пренасяне. Бялата повърхност с черна рамка подобрява контраста и яснотата на изображението.
Ключови Предимства
- Преносим дизайн със статив — Леко тегло от 11 кг и сгъваема стойка за лесен транспорт и съхранение.
- Висок контраст — Бяла матова повърхност с черни рамки намалява разсейването на светлината и подобрява възприемания контраст.
- Бърз монтаж — Не са необходими инструменти; стативът се разгъва и фиксира за секунди.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип екран | Със статив |
| Монтаж | За под / Статив |
| Съотношение на страните | 4:3 |
| Диагонал (инча) | 120 |
| Ширина (см) | 244 |
| Височина (см) | 183 |
| Цвят | Бял с черна рамка |
| Тегло (кг) | 11 |
Какво има в кутията
- Екран със статив
- Чанта за пренасяне
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









