- SONY

Цена
€524 93 / 1026 67 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Каквото и да гледате, винаги държите на най-добрия звук.
Благодарение на дълбокия бас и изпълващия стаята звук, осигуряван от TV Sound Booster, ще слушате толкова реалистичен звук, сякаш сте влезли в света на екрана.На закрито или на открито, XV800 ще бъде с вас навсякъде.Където и да сте, можете да включите караокето или китарата.XV800 разполага с удобен и интуитивен тъч панел, с който по-лесно контролирате настройките си.И не само това, той свети, за да можете да продължите да го контролирате дори и когато се стъмни.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Интерфейс | Input: Type A USB port: Supported USB Device (Mass Storage Class), AUDIO IN jack (F 3.5 mm), OPTICAL IN connector, MIC1 jack (F 6.3 mm), MIC2/GUITAR jack (F 6.3 mm); Out: Type A USB port |
| Bluetooth | yes |
| HDMI | - |
| Звукови режими | Clear Audio +, Mega Bass, Volume Step 51, DSEE, custom EQ band 3, LIVE SOUND, TV Sound Booster |
| Караоке | 2 inputs |
| Формати на декодиране | SBC, AAC, LDAC, SCMS-T |
| Високоговорители, тип | 2-way, Bass reflex; Woofer unit: Approx. 170 x170 mm, Front tweeter unit: Approx. 60 mm Diameter, Rear tweeter unit: Approx. 40 mm diameter |
| Честотен обхват, Hz | 2.4 GHz band (2.400 0 GHz - 2.483 5 GHz) |
| Консумация, W | 77 W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | yes |
| Монтаж на стена | yes |
| Батерии | built-in lithium-ion battery, 25-hour battery life and quick charging |
| Размери, mm | 317 x 720 x 375 mm |
| Тегло, kg | 18.5 kg |
| Цвят | Black |
| Други | IPX4 Water resistant, Ambient lighting |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Bluetooth | Да |
| HDMI | Не |
| HDMI | Не |
| Цвят | Black |
| Bluetooth | Да |
| Караоке | Да |
| Караоке | Да |
| FM радио | Не |
| FM радио | Не |
| Дистанционно управление | Да |
| Дистанционно управление | Да |
| Монтаж на стена | Да |
| Монтаж на стена | Да |
| Подкатегория | Audio |
| Приложение | за дома |
| Батерии | Да |
| Батерии | Да |
| Цвят | Black |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Audio |
| Тегло | 20.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | Активни |
| Захранване | Активни |
| Изходна мощност (W) | 200 W |
| Брой говорители (count) | 4 |
| Цвят | Черен |
| Импеданс (Ohm) | 4 Ohm |
| Честотен обхват | 20Hz - 20kHz |
| Чувствителност (dB) | 90 dB |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Не |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Чифт | Не |
| Тегло | 20.00кг |
Sony SRS-XV800 Парти тонколона – Мощен звук навсякъде
Превърнете всяко събиране в парти с Sony SRS-XV800, преносима Bluetooth тонколона, която осигурява изпълващ стаята висококачествен звук. С вградени парти светлини, караоке функции и дълъг живот на батерията, това е идеалният спътник за забавление на закрито и на открито.
Ключови Предимства
- Мощен звук — Двойни предни говорители и двойни субуфери осигуряват ясен, мощен звук с дълбок бас.
- Парти светлини — Динамично LED осветление, което синхронизира с музиката за потапяща атмосфера.
- Готов за караоке — Два микрофонни входа и вход за китара ви позволяват да пеете и свирите.
- Преносима и издръжлива — IPX4 водоустойчивост и вградена дръжка за лесно пренасяне.
- Дълъг живот на батерията — До 25 часа възпроизвеждане, за да продължи партито цял ден и нощ.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип тонколона | Активни |
| Изходна мощност (W) | 200 W |
| Брой говорители | 4 |
| Цвят | Черен |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Не |
| Живот на батерията | До 25 часа |
| Водоустойчивост | IPX4 |
Какво има в кутията
- Sony SRS-XV800 Парти тонколона
- Захранващ кабел
- Гаранционна карта
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







