- HyperX

Цена
€73 56 / 143 87 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна |
| Тип ключове | Оптични |
| Подредба | Пълен размер |
| Подсветка | RGB |
| Език на клавиатурата | US |
| Тип на суичовете | HyperX |
| Hot-swappable | Не |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| N-Key Rollover | Да |
| Макро клавиши | Не |
| Включена опора за китка | Не |
| USB Passthrough | Не |
| Тегло | 0.05кг |
Геймърска мишка HyperX Pulsefire Haste 2, RGB, Черен
Изживейте свръхлека прецизност с HyperX Pulsefire Haste 2, проектирана с ажурен корпус за максимална маневреност. Сензорът HyperX 26K и гъвкавият HyperFlex кабел осигуряват безупречно проследяване и плавно движение, давайки ви предимство в състезателните игри.
Ключови Предимства
- Свръхлек дизайн — Тегло от само 53g намалява умората и позволява по-бързи и точни движения.
- HyperX 26K сензор — Резолюция до 26 000 DPI с точност 1% за безупречно проследяване.
- HyperFlex кабел — Изключително гъвкав оплетен кабел намалява съпротивлението за плавно движение.
- 100% PTFE крачета — Плъзгат се без усилие по всяка повърхност за постоянен контрол.
- Персонализирано RGB осветление — Настройте цветове и ефекти чрез софтуера HyperX NGENUITY.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Сензор | HyperX 26K (PixArt PAW3395) |
| DPI | До 26 000 |
| IPS | 650 |
| Ускорение | 50G |
| Честота на опитване | 1000 Hz |
| Живот на бутоните | 100 милиона клика |
| Връзка | Кабелна (USB-A) |
| Кабел | HyperFlex 1.8m |
| Тегло | 53g |
| Размери | 124.3 x 66.8 x 38.2 mm |
Какво има в кутията
- Геймърска мишка HyperX Pulsefire Haste 2
- HyperFlex кабел
- Grip ленти
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














