- ORICO

Цена
€27 96 / 54 69 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-8PC-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: USB 3.1 Type-CHDMIVGALan UTP RJ-45USB 3.0 x 2USB 2.0 x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)VGA x 1 (1080P@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-A x 1 (480MBps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814820
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-8PC-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: USB 3.1 Type-CHDMIVGALan UTP RJ-45USB 3.0 x 2USB 2.0 x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)VGA x 1 (1080P@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-A x 1 (480MBps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814820
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Orico
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-8PC-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: USB 3.1 Type-CHDMIVGALan UTP RJ-45USB 3.0 x 2USB 2.0 x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)VGA x 1 (1080P@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-A x 1 (480MBps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814820
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: PW11-8PC-GY-EP
ТИП: Type-C Docking Station
КОНЕКТОР 1: USB 3.1 Type-CМъжки
КОНЕКТОР 2: USB 3.1 Type-CHDMIVGALan UTP RJ-45USB 3.0 x 2USB 2.0 x 1
ДЪЛЖИНА: 0.20 m
ЦВЯТ: Сив
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: PD100W x 1HDMI x 1 (4K@60Hz)VGA x 1 (1080P@60Hz)Gigabit LAN port x 1USB-A x 2 (5Gbps)USB-A x 1 (480MBps)USB-C x 1 (5Gbps)
ГАРАНЦИЯ: 24 месеца
БАРКОД EAN-13: 6941788814820
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ТИП | Type-C Docking Station |
| КОНЕКТОР 1 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 1 | Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | HDMI |
| КОНЕКТОР 2 | Lan UTP RJ-45 |
| КОНЕКТОР 2 | USB 2.0 x 1 |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.0 x 2 |
| КОНЕКТОР 2 | USB 3.1 Type-C |
| КОНЕКТОР 2 | VGA |
| ДЪЛЖИНА | 0.20 m |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Gigabit LAN port x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | HDMI x 1 (4K@60Hz) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PD100W x 1 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-A x 1 (480MBps) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-A x 2 (5Gbps) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | USB-C x 1 (5Gbps) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | VGA x 1 (1080P@60Hz) |
| Тегло | 0.11кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Максимум външни дисплеи (count) | 2 |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery (W) | 100 |
| Видео изходи | HDMI |
| Видео изходи | VGA |
| Ethernet | Gigabit |
| USB-A портове (count) | 3 |
| USB-C портове (count) | 1 |
| Четец за карти | Не |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Сив |
| Външен захранващ адаптер | Да |
| Тегло | 0.11кг |
Orico Type-C докинг станция с Power Delivery 100W - HDMI, USB-C, USB 3.0, Gigabit LAN, VGA
Разширете свързаността на вашия лаптоп с докинг станция Orico PW11-8PC-GY-EP. Тя осигурява 100W захранване за зареждане на устройството, докато използвате HDMI, VGA, USB 3.0, USB 2.0 и Gigabit Ethernet портове за пълноценна работна станция.
Ключови Предимства
- 100W Power Delivery — Зареждайте лаптопа си с пълна скорост, докато използвате всички портове.
- Поддръжка на три дисплея — Свържете до два външни монитора чрез HDMI и VGA за повишена продуктивност.
- Бърз трансфер на данни — Два USB 3.0 порта осигуряват скорост до 5Gbps за бързо прехвърляне на файлове.
- Стабилна кабелна мрежа — Gigabit Ethernet порт гарантира надеждна и бърза интернет връзка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка към компютър | USB-C |
| Максимум външни дисплеи | 2 |
| Максимална резолюция на дисплея | 4K @ 30Hz |
| Power Delivery | 100W |
| Видео изходи | HDMI, VGA |
| Ethernet | Gigabit |
| USB-A портове | 3 |
| USB-C портове | 1 |
| Четец за карти | Не |
| Аудио изход | Не |
| Цвят | Сив |
| Външен захранващ адаптер | Да |
Какво има в кутията
- Orico PW11-8PC-GY-EP Докинг станция
- USB-C към USB-C кабел
- Захранващ адаптер
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




















