  • : P210S512G25
  • : SSD
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Предназначен заНастолни и преносими компютри
Капацитет, GB512 GB
Външен/ вътрешенInternal
Скорост на четене, MB/sUp to 520 MB/s
Скорост на запис, MB/sUp to 430 MB/s
Форм-фактор2.5"
ИнтерфейсSATA III 6Gb/s
ЦвятN/A
Размери (Ш, Д, В), mm100.0 x 69.6 x 7.0 mm
Тегло, g46 g
Приложениеза специализирана употреба
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Капацитет, GB512
Форм-фактор2.5"
Външен/ вътрешенInternal
ИнтерфейсSATA3
ЦвятN/A
ПодкатегорияВътрешни SSD 2.5 inch
Тегло0.06кг
АтрибутСтойност
Капацитет (GB)512
Форм фактор2.5" SATA
ИнтерфейсSATA III
Скорост на четене (MB/s)520
Скорост на запис (MB/s)430
NAND типTLC (Triple-Level Cell)
DRAM кешНе
TBW (издръжливост) (TB)120
Гаранция (години)3
Тегло0.06кг
Patriot P210 512GB SATA3 2.5" твърд диск
Ключови Предимства
  • Достатъчно място — Капацитет от 512 GB за документи, снимки, видео и леки игри.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Капацитет512 GB
Форм фактор2.5"