- PHILIPS

Цена
€57 83 / 113 11 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips 5000 series DST5040 - Steam iron - sole plate: SteamGlide Plus - 2600 W
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- 2600 W to heat up quickly
Delivers a fast warm-up and powerful performance. - SteamGlide Plus soleplate
The special SteamGlide Plus soleplate smoothly glides over any fabric. It's also nonstick, scratch-resistant and easy to clean. - No more messy dripping
The Drip Stop system lets you iron delicate fabrics at low temperatures with confidence. There's no need to worry about water droplets causing stains. - Continuous steam up to 45 g/min
Strong and consistent steam output to remove creases faster. - Built-in calc-clean slider
This iron operates with ordinary tap water. Calc-clean is a built-in cleaning function to remove calcium buildup or limescale and maintain peak performance. - Comfortable handle
A textured handle ensures you a comfortable, ergonomic grip, so you can keep hold of the iron without ever slipping. - Steam boost up to 200 g
Penetrates deeper into fabrics to easily remove stubborn creases. - Vertical steam
The vertical steam function lets you refresh garments right on the hanger and remove creases from curtains as they hang. No ironing board required.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Sole Plate Type | SteamGlide Plus |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 45 g/min |
| Antiscale System | Calc-Clean |
| Vertical Steam | Yes |
| Iron Water Tank Capacity | 320 ml |
| Concentrated Steam Output | 200 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Iron Features | Non-stick soleplate |
| Power | |
| Power Consumption | 2600 W |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 12.7 cm |
| Depth | 31.2 cm |
| Height | 14.7 cm |
| Weight | 1.255 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 33.2 cm |
| Depth (Shipping) | 13.7 cm |
| Height (Shipping) | 16.7 cm |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Marketing Description | For great results day after day, you want an iron that never lets you down. With its anti-scratch SteamGlide Plus soleplate, high consistent steam output and integrated calc-clean, this high-quality iron gives you performance that lasts. |
| Product Features |
|
| Sole Plate Type | SteamGlide Plus |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 45 g/min |
| Antiscale System | Calc-Clean |
| Concentrated Steam Output | 200 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Iron Features | Non-stick soleplate |
| Power Consumption | 2600 W |
| Width | 12.7 cm |
| Depth | 31.2 cm |
| Height | 14.7 cm |
| Weight | 1.255 kg |
| Width (Shipping) | 33.2 cm |
| Depth (Shipping) | 13.7 cm |
| Height (Shipping) | 16.7 cm |
| Warranty | 2 years |
| Iron Water Tank Capacity | 320 ml |
| Vertical Steam | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 2600 |
| Производителност на пара (g/min) | 45 |
| Парен удар (g/min) | 200 |
| Капацитет на резервоара (ml) | 300 |
| Материал на плочата | SteamGlide Plus |
| Налягане на помпата (bar) | 5.5 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 2 |
| Тегло (kg) | 1.5 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Парна Ютия Series 5000 DST5040/80 – Мощна, Плавна и Без Усилие
Постигнете безупречно гладки дрехи за нула време с парната ютия Philips Series 5000. Благодарение на мощност от 2600 W и непрекъсната пара от 45 g/min, ютията се плъзга без усилие благодарение на подметката SteamGlide Plus. Парният удар от 200 g се справя дори с най-упоритите гънки, което прави гладенето по-бързо и ефективно.
Ключови Предимства
- Подметка SteamGlide Plus – Усъвършенствана технология за плъзгане, устойчива на надраскване, за гладене по всички тъкани.
- 200 g Парен удар – Мощен изблик на пара за премахване на упорити гънки вертикално или хоризонтално.
- 45 g/min Непрекъсната пара – Постоянен поток пара за ефективно гладене без повторни преминавания.
- 2600 W Висока мощност – Бързо загряване и отлично възстановяване на температурата за непрекъснато гладене.
- Система против капане – Предпазва деликатните тъкани от водни петна, като осигурява пара само когато е необходимо.
- Автоматично изключване – Предпазна функция, която изключва ютията при оставяне без надзор.
- Функция самопочистване – Лесна поддръжка за удължаване живота на ютията.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 2600 |
| Производителност на пара (g/min) | 45 |
| Парен удар (g/min) | 200 |
| Капацитет на резервоара (ml) | 300 |
| Материал на плочата | SteamGlide Plus |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 2 |
| Тегло (kg) | 1.5 |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Philips Парна ютия Series 5000 DST5040/80
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








