- PHILIPS

Цена
€250 02 / 489 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Philips PerfectCare 6000 Series PSG6066 - Steam generator iron with auto shut-off - sole plate: SteamGlide Advanced - 2400 W
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- OptimalTEMP technology, no burns guaranteed
Iron everything from silk to jeans without adjusting the temperature and no burns guaranteed. Thanks to OptimalTEMP, no dial or settings are needed. So, there's no more pre-sorting the laundry or waiting for the iron to heat up and cool down. You're ready for any fabric, anytime. - Powerful steam for crease removal
Strong, continuous steam for effective crease removal of even the most stubborn creases on the thickest fabrics. - Lightweight and compact for easy use and storage
Thanks to its compact size it's light and easy to handle as you iron your clothes. It even fits on your ironing board. But don't think smaller means less powerful. Thanks to the exclusive ProVelocity technology, Philips has made powerful steam generators that are lightweight and more compact than ever. - SteamGlide advanced soleplate, ultimate gliding and durability
The superior SteamGlide Advanced soleplate delivers smooth gliding performance on any fabric. Its stainless steel base is twice as hard as aluminum, and the patented 6-layer coating with its advanced titanium layer effortlessly glides on any fabric for the fastest results. - 1.8 L detachable water tank for easy refilling
The 1.8-litre transparent water tank gives you up to 1.5 hours of continuous use. When the water tank is empty, you will be reminded by the indicator light to refill at any time, which you can easily do under the tap through the large filling door. - Easy De-Calc to extend the lifetime of your iron
It's easy to maintain your steam generator with Smart Calc Clean, the built-in descaling system. It will remind you when it's time to descale and includes a container to make descaling easy and safe. Since it is reusable you will save money and never need to buy extra cartridges. - Safe-carry lock for safe and easy transport
Lock your iron securely to the base station for easy carrying around the house and to reduce the risk of accidentally touching the hot soleplate.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Steam generator iron |
| Sole Plate Type | SteamGlide Advanced |
| Steam Type | Burst, constant steam |
| Continuous Steam Output | 130 g/min |
| Antiscale System | Smart Calc Clean |
| Vertical Steam | Yes |
| Boiler Water Tank Capacity | 1.8 litres |
| Detachable Water Tank | Yes |
| Boiler Heat-Up Time | 2 min |
| Concentrated Steam Output | 600 g/min |
| Continuous Refill | Yes |
| Auto Shut-Off | Yes |
| Anti-Drip System | Yes |
| Miscellaneous | |
| Cord Length | 1.65 m |
| Cord Storage | Yes |
| Power | |
| Power Consumption | 2400 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 16.8 cm |
| Depth | 36.8 cm |
| Height | 26.9 cm |
| Weight | 3.2 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 22.7 cm |
| Depth (Shipping) | 43 cm |
| Height (Shipping) | 34.2 cm |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Steam generator iron |
| Marketing Description | PerfectCare 6000 Series is designed to deliver the best steam performance, now in a fully renewed, compact design. Enjoy ironing faster without compromising on your storage space. With no burns guaranteed thanks to OptimalTEMP technology. |
| Product Features |
|
| Sole Plate Type | SteamGlide Advanced |
| Steam Type | Burst, constant steam |
| Continuous Steam Output | 130 g/min |
| Antiscale System | Smart Calc Clean |
| Boiler Heat-Up Time | 2 min |
| Concentrated Steam Output | 600 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Cord Length | 1.65 m |
| Power Consumption | 2400 W |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Width | 16.8 cm |
| Depth | 36.8 cm |
| Height | 26.9 cm |
| Weight | 3.2 kg |
| Width (Shipping) | 22.7 cm |
| Depth (Shipping) | 43 cm |
| Height (Shipping) | 34.2 cm |
| Warranty | 2 years |
| Vertical Steam | Yes |
| Auto Shut-Off | Yes |
| Boiler Water Tank Capacity | 1.8 litres |
| Detachable Water Tank | Yes |
| Continuous Refill | Yes |
| Cord Storage | Yes |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парогенератор |
| Мощност (W) | 2400 |
| Производителност на пара (g/min) | 130 g/min |
| Парен удар (g/min) | 600 g/min |
| Капацитет на резервоара (ml) | 1800 ml |
| Материал на плочата | SteamGlide Plus |
| Налягане на помпата (bar) | 8 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 m |
| Тегло (kg) | 4.5 kg |
| Цвят | Бял/Син |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Парогенератор PerfectCare 7000 series PSG6066/20
Гладете без усилие с парогенератора Philips PerfectCare 7000 series. Благодарение на технологията OptimalTEMP можете да гладите всякакви тъкани без да регулирате температурата, а мощното налягане от 8 бара и непрекъснатата пара от 130 g/min осигуряват професионални резултати.
Ключови Предимства
- OptimalTEMP технология — Няма нужда да сортирате дрехите или да настройвате температура; гладете безопасно всички гладими тъкани.
- Мощно налягане от 8 бара — Осигурява 130 g/min непрекъсната пара за бързо премахване на гънките.
- 600 g парен удар — Справя се с упорити гънки вертикално или хоризонтално.
- 1,8 L отделяем резервоар — Пълните лесно, без да прекъсвате гладенето.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парогенератор |
| Мощност (W) | 2400 W |
| Производителност на пара (g/min) | 130 g/min |
| Парен удар (g/min) | 600 g/min |
| Капацитет на резервоара (ml) | 1800 ml |
| Материал на плочата | SteamGlide Plus |
| Налягане на помпата (bar) | 8 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 1.8 m |
| Тегло (kg) | 4.5 kg |
| Цвят | Бял/Син |
Какво има в кутията
- Philips PerfectCare 7000 series парогенератор
- Отделяем 1,8 L резервоар за вода
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





