- PHILIPS

Цена
€102 00 / 199 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips Azur 7500 Series DST7510 - Steam iron with auto shut-off - sole plate: SteamGlide Elite - 3200 W
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Sole Plate Type | SteamGlide Elite |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 55 g/min |
| Antiscale System | Quick Calc Release |
| Vertical Steam | Yes |
| Iron Water Tank Capacity | 300 ml |
| Concentrated Steam Output | 260 g/min |
| Auto Shut-Off | Yes |
| Anti-Drip System | Yes |
| Indicators | |
| Steam Control | Yes |
| Miscellaneous | |
| Cord Length | 2 m |
| Power | |
| Power Consumption | 3200 W |
| Voltage | 240 V |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 12.88 cm |
| Depth | 31.95 cm |
| Height | 15.33 cm |
| Weight | 1.669 kg |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Width (Shipping) | 13.7 cm |
| Depth (Shipping) | 33.2 cm |
| Height (Shipping) | 16.7 cm |
| Weight (Shipping) | 1.908 kg |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Steam iron |
| Sole Plate Type | SteamGlide Elite |
| Steam Type | Burst, constant steam, spray |
| Continuous Steam Output | 55 g/min |
| Antiscale System | Quick Calc Release |
| Concentrated Steam Output | 260 g/min |
| Anti-Drip System | Yes |
| Steam Control | Yes |
| Cord Length | 2 m |
| Power Consumption | 3200 W |
| Voltage | 240 V |
| Width | 12.88 cm |
| Depth | 31.95 cm |
| Height | 15.33 cm |
| Weight | 1.669 kg |
| Width (Shipping) | 13.7 cm |
| Depth (Shipping) | 33.2 cm |
| Height (Shipping) | 16.7 cm |
| Weight (Shipping) | 1.908 kg |
| Warranty | 2 years |
| Iron Water Tank Capacity | 300 ml |
| Vertical Steam | Yes |
| Auto Shut-Off | Yes |
| Тегло | 1.91кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 3200 |
| Производителност на пара (g/min) | 55 |
| Парен удар (g/min) | 260 |
| Капацитет на резервоара (ml) | 300 |
| Материал на плочата | Керамика |
| Налягане на помпата (bar) | 5.5 bar |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 2 |
| Тегло (kg) | 1.3 |
| Цвят | Син/Бял |
| Тегло | 1.91кг |
PHILIPS Парна Ютия Series 6000 DST7510/80
Гладете без усилие с парната ютия Philips Series 6000. С мощност 3200 W и непрекъсната пара 55 g/min, тя се плъзга лесно през гънките. Паровият удар от 260 g/min премахва упоритите гънки вертикално – идеално за ризи, завеси и костюми.
Ключови Предимства
- Мощна парна производителност — 55 g/min непрекъсната пара и 260 g/min паров удар за бързо изглаждане.
- Керамична плоча — Плъзга се гладко по всички тъкани, устойчива е на надраскване и лесна за почистване.
- Вертикално гладене — Използвайте пара за висящи дрехи и завеси без дъска.
- Система против капане — Предпазва деликатните тъкани от водни петна при ниски температури.
- Автоматично изключване — Ютията се изключва автоматично, ако бъде оставена без надзор.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Парна ютия |
| Мощност (W) | 3200 |
| Производителност на пара (g/min) | 55 |
| Парен удар (g/min) | 260 |
| Капацитет на резервоара (ml) | 300 |
| Материал на плочата | Керамика |
| Вертикална пара | Да |
| Система против капане | Да |
| Автоматично изключване | Да |
| Функция самопочистване | Да |
| Дължина на кабела (m) | 2.0 |
| Тегло (kg) | 1.3 |
| Цвят | Син/Бял |
Какво има в кутията
- Philips Series 6000 Парна ютия DST7510/80
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





