- PHILIPS

Цена
€163 61 / 319 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Philips Viva Collection HD2237 - Multi cooker - 6 litres - 1.3 kW - silver
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Safety auto pressure release
In case of abnormal high pressure inside the cooker, steam will be released automatically from the pressure regulator valve to ensure safety. - Durable & non-stick inner pot
Aluminum alloy inner pot is durable and offers more effective heat conduction. Special colored Whitford golden coating is anti-scratch and non-stick. - Easy to program timer
Easy to program timer indicates the cooking progress. - Multi cook menus
Multi cook menus (Yogurt, stew, bake) with recommended cooking time. - Pressure cook menus
Pressure cook with various direct menu buttons (Soup, Risotto, Rice, Steam, Meat/Poultry, Manual). - Saute/Sear with high/ low temp
Saute/Sear with high & low temperature up to 2 hours. - Slow cook with high & low temp
Slow cook with high & low temperature up to 12 hours. - Easy-to-clean
Easy-to-clean detachable inner lid design.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Multi cooker |
| Capacity | 6 litres |
| Surface Coating | ProCeramic+ |
| Colour | Silver |
| Body Material | Stainless steel |
| Function & Settings | Low slow cook function, high slow cook function, sear function, up to 12 hours keep warm function, sauté function, pressure cooking function, multicook function |
| Settings, Controls & Indicators | |
| Control Elements | Touchpad |
| Display | |
| Type | Digital |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Measuring cup Recipe booklet Scoop Steaming tray/basket |
| Power | |
| Power Consumption | 1.3 kW |
| Voltage | 240 V / 50 Hz |
| Cord Length | 1.2 m |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Multi cooker |
| Marketing Description | With intelligent cooking system, you can slow cook, pressure cook and mutli cook all in the one machine. |
| Product Features |
|
| Colour | Silver |
| Included Accessories | Measuring cup Recipe booklet Scoop Steaming tray/basket |
| Power Consumption | 1.3 kW |
| Voltage | 240 V / 50 Hz |
| Warranty | 2 years |
| Cord Length | 1.2 m |
| Surface Coating | ProCeramic+ |
| Function & Settings | Low slow cook function, high slow cook function, sear function, up to 12 hours keep warm function, sauté function, pressure cooking function, multicook function |
| Control Elements | Touchpad |
| Type | Digital |
| Capacity | 6 litres |
| Body Material | Stainless steel |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (L) | 6 L |
| Мощност (W) | 1300 W |
| Брой програми (count) | 15 |
| Готвене под налягане | Да |
| Материал на вътрешната купа | Незалепващо покритие |
| Отложен старт | Да |
| Функция за поддържане на топлина | Да |
| Дисплей | LED |
| Air Fryer функция | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Мултикукер All in One 6L 1300W
Приготвяйте разнообразни ястия с мултикукера Philips HD2237/40. С капацитет 6L и мощност 1300W, той съчетава готвене под налягане, бавно готвене и автоматично поддържане на топлина в един универсален уред.
Ключови Предимства
- Готвене под налягане — Приготвяйте ястия до 70% по-бързо, като запазвате хранителните вещества и вкуса.
- Автоматично поддържане на топлина — Запазва храната ви на идеална температура за сервиране, докато сте готови да ядете.
- Бавно готвене — Изберете висока или ниска температура за нежни, бавно приготвени ястия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 6 L |
| Мощност | 1300 W |
| Готвене под налягане | Да |
| Функция за поддържане на топлина | Да |
| Дисплей | LED |
| Материал на вътрешната купа | Незалепващо покритие |
Какво има в кутията
- Мултикукер
- Вътрешна купа
- Мерна чаша
- Книга с рецепти
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











