- HEWLETT_PACKARD_ENTERPRISE

Цена
€40 66 / 79 52 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
HPE Mini-SAS Cable Kit - SAS internal cable kit - for ProLiant ML30 Gen10
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Storage Cable Type | SAS internal cable kit |
| Compatibility Information | |
| Designed For | HPE ProLiant ML30 Gen10, ML30 Gen10 Entry, ML30 Gen10 Performance, ML30 Gen10 Plus, ML30 Gen10 Plus Entry, ML30 Gen10 Plus Performance, ML30 Gen10 Solution |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Designed For | HPE ProLiant ML30 Gen10, ML30 Gen10 Entry, ML30 Gen10 Performance, ML30 Gen10 Plus, ML30 Gen10 Plus Entry, ML30 Gen10 Plus Performance, ML30 Gen10 Solution |
| Storage Cable Type | SAS internal cable kit |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Дисков интерфейс | SAS |
| Хост интерфейс | SAS 12Gb |
| Тегло | 0.00кг |
HPE ML30 Gen10 Mini SAS Cable Kit
Подобрете своя сървър HPE ProLiant ML30 Gen10 с оригиналния Mini SAS кабелен комплект, осигуряващ надеждна вътрешна свързаност за вашите дискове. Този официален аксесоар на HPE гарантира безупречна интеграция и оптимална скорост на трансфер на данни.
Ключови Предимства
- Оригинална съвместимост с HPE — Проектиран специално за ML30 Gen10, осигурява перфектно пасване и надеждна работа.
- Високоскоростен трансфер на данни — Поддържа SAS 12Gb/s за бърза и ефективна обработка на данни.
- Лесен монтаж — Plug-and-play дизайнът опростява инсталацията и намалява времето за престой.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт | Кабелен комплект |
| Съвместим сървър | HPE ProLiant ML30 Gen10 |
| Интерфейс | Mini SAS |
| Скорост на трансфер | 12 Gb/s |
| Тип конектор | SFF-8643 към SFF-8643 |
| Дължина | 0.5 m |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Mini SAS кабелен комплект
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





