- FUJITSU

| Съвместимост | Fujitsu servers |
| Х-ка 2 | Number of supported hard drives: 8 |
| Х-ка 3 | Hard disk size: 3.5 " |
| Х-ка 4 | SAS 3.0 Backplane incl. power cable and SAS 3.0 cables |
| Х-ка 5 | Notes: Increases the amount of drives in the system to 8x 3.5'' HDD; Requires RAID-Controller, HBA or onboard RAID; 1x bay is available for 9.5mm optical disk drive. |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€120 20 / 235 09 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Device Type | Storage drive cage |
| Hard Drive Form Factor Compatibility | 3.5" |
| Storage Controller | |
| Processor | No CPU |
| Expansion / Connectivity | |
| Bays | 8 x hot-swap - 3.5" |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Cables, backplane |
| Mounting Kit | Included |
| Compatibility Information | |
| Designed For | Fujitsu PRIMERGY RX2520 M4, RX2520 M5 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип съхранение | DAS |
| Форм фактор | 3.5" |
| Слотове за дискове (count) | 8 |
| Дисков интерфейс | SAS/SATA |
| Максимален капацитет (TB) | 96 |
| Хост интерфейс | SAS 12Gb |
| Размер на дисковете | 3.5" |
| Hot-Swap дискове | Да |
| Резервирано захранване | Не |
| Кеш памет (GB) | 0 |
| RAID нива | Без |
| Брой контролери (count) | 0 |
| Тегло | 0.50кг |
Fujitsu Upgrade Kit за 8x 3.5" HDD
Разширете капацитета за съхранение на вашия сървър с помощта на Fujitsu Upgrade Kit, който добавя 8 горещо-сменяеми 3.5-инчови отсека за дискове. Този комплект предлага надеждно и мащабируемо решение за среди с интензивни данни, осигурявайки висока наличност и лесна поддръжка.
Ключови Предимства
- Мащабно разширение на съхранението — Добавете до 8 допълнителни 3.5-инчови твърди диска, значително увеличавайки капацитета на сървъра.
- Горещо-сменяеми дискове — Сменяйте или добавяйте дискове без да изключвате системата, минимизирайки престоите и опростявайки поддръжката.
- Безпроблемна интеграция — Проектиран специално за Fujitsu сървъри, гарантира съвместимост и лесна инсталация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Слотове за дискове | 8 |
| Размер на дисковете | 3.5" |
| Hot-Swap дискове | Да |
Какво има в кутията
- Fujitsu Upgrade Kit за 8x 3.5" HDD
- Монтажен хардуер
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





