• CISCO
Мрежов компонент, Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
  • Мрежов компонент, Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Цена
1211.74 лв.
с ДДС
В Наличност

Безплатна Доставка

+1 година: +243 лв.
+2 години: +364 лв.
  • : GLC-LH-SMD=
  • : Аксесоари
  • : 2 Години
РЕЙТИНГ
Добави
ТВОЯ РЕЙТИНГ
Оцени
Мнения
Улеснено Поръчване - като въведете само телефон и име:
Съгласен съм с Общите условия
Ще Ви потърсим в рамките на работния ден. Внимание: При грешен телефонен номер, нямаме начин да се свържем с Вас.
Credit

Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Х-ка 11 x 1000Base-LX/LH Interfaces/Ports
Х-ка 21Gbps Gigabit Ethernet Data Transfer Rate
Х-ка 36.2 miles Max Transfer Distance
Х-ка 41300 nm Optical Wave Length
Х-ка 5Compatibility: Cisco ME 3400 Platform; Catalyst 4500 series Platform; Catalyst 6500 series Platform; ME 6500 Series Platform
Х-ка 6Form Factor: Plug-in Module Hot-swappable
Приложениеза специализирана употреба
АтрибутСтойност
ПодкатегорияRouters & Switches Accessories
Приложениеза специализирана употреба
Тегло0.07кг

Запишете се за нашият Бюлетин

Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.