- APC

Цена
€116 87 / 228 58 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом и домашен офис.
Вашите домашни устройства са чувствителни към повреди, предизвикани от смущения в ел.захранване.Когато мощността излезе извън очакваните нива, този UPS незабавно осигурява чисто захранване от батерията към вашите важни електронни устройства.С увеличен капацитет на мощност, това ТЗИ ви дава достатъчно време да продължите да работите спокойно и безпроблемно и да останете продуктивни в продължение на часове.Продуктивността ви, когато работите от вкъщи е пряко свързана с добрата ви интернет връзка.Независимо дали искате да си починете у дома, да работите или да учите, всички ваши устройства зависят от едно нещо – надеждна и чиста електроенергия.Автоматичното регулиране на напрежението (AVR) запазва живота на батерията и увеличава максимално времето на работа чрез коригиране на ниското напрежение без да се използва заряда на батерията.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Вх.напрежение, V | 230V +/-10% @ 100% load |
| Изх. мощност, VA | 1200 VA/650 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Батерия, тип | Sealed lead acid battery |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
| Други | 190 x 140 x 390 mm |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 1200 |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Технология | Line-Interactive |
| Подкатегория | Easy UPSes |
| Тегло | 8.50кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1200 |
| Изходна мощност (W) | 650 W |
| Брой контакти (count) | 4 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | ~12 min |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| USB комуникация | Не |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Не |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
| Тегло | 8.50кг |
APC Easy UPS 1200VA 230V AVR – Надеждна защита на захранването за вашите устройства
Защитете критичната си електроника от прекъсвания на тока, пренапрежения и колебания на напрежението с APC Easy UPS BVX1200LI-GR. С капацитет 1200VA / 650W, автоматично регулиране на напрежението (AVR) и 4 контакта Schuko, този линийно-интерактивен UPS осигурява чисто и стабилно захранване за домашното или офис оборудване.
Ключови Предимства
- Автоматично регулиране на напрежението (AVR) — Коригира спадове и пренапрежения без да използва батерия, удължавайки времето за работа и живота на батерията.
- Линийно-интерактивна топология — Осигурява надеждно батерийно захранване и защита от пренапрежения за компютри, рутери и периферия.
- Лесна настройка и поддръжка — Plug-and-play дизайн с лесна за смяна и гореща смяна на батерията за минимален престой.
- Компактен Tower дизайн — Побира се удобно на бюро или на пода, спестявайки ценно място.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1200 VA |
| Изходна мощност (W) | 650 W |
| Брой контакти | 4 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар | ~12 min |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| AVR | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
Какво има в кутията
- APC Easy UPS BVX1200LI-GR
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







