- APC

Цена
€150 79 / 294 92 лв
с ДДС
В Наличност


Това непрекъсваемо ТЗИ устройство от APC ви помага да защитите вашите електронни устройства от токово пренапрежение и е идеалният избор за вашия дом и домашен офис.
Вашите домашни устройства са чувствителни към повреди, предизвикани от смущения в ел.захранване.Когато мощността излезе извън очакваните нива, този UPS незабавно осигурява чисто захранване от батерията към вашите важни електронни устройства.С увеличен капацитет на мощност, това ТЗИ ви дава достатъчно време да продължите да работите спокойно и безпроблемно и да останете продуктивни в продължение на часове.Продуктивността ви, когато работите от вкъщи е пряко свързана с добрата ви интернет връзка.Независимо дали искате да си починете у дома, да работите или да учите, всички ваши устройства зависят от едно нещо – надеждна и чиста електроенергия.Автоматичното регулиране на напрежението (AVR) запазва живота на батерията и увеличава максимално времето на работа чрез коригиране на ниското напрежение без да се използва заряда на батерията.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Вх.напрежение, V | 230V +/-10% @ 100% load |
| Изх. мощност, VA | 1600 VA/900 W |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Батерия, тип | Sealed lead acid battery |
| Защити | Surge protection, Automatic Voltage Regulation (AVR) |
| Технология | Line-Interactive |
| Стандарти | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 EMC EN62040-2 C2 |
| Други | 190 x 140 x 390 mm |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Изх. мощност, VA | 1600 |
| Брой изводи | 4 |
| Тип изводи | DIN (Schuko) |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Технология | Line-Interactive |
| Подкатегория | Easy UPSes |
| Тегло | 11.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1600 |
| Изходна мощност (W) | 900 |
| Брой контакти (count) | 8 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | ~20 min |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Не |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Не |
| Тегло | 11.20кг |
APC Easy UPS 1600VA, 230V, AVR, Schuko контакти
Защитете важната си електроника с APC Easy UPS BVX1600LI-GR – линийно-интерактивен UPS, който осигурява надеждно резервно захранване и автоматично регулиране на напрежението (AVR). С капацитет 1600VA/900W и 8 Schuko контакта, той поддържа устройствата ви работещи при прекъсвания на тока и стабилизира колебанията на напрежението.
Ключови Предимства
- Автоматично регулиране на напрежението (AVR) — Коригира ниско и високо напрежение без да използва батерията, удължавайки живота ѝ и защитавайки оборудването.
- Линийно-интерактивна топология — Осигурява по-добро кондициониране на захранването и по-бързо превключване към батерия в сравнение с офлайн UPS.
- 8 Schuko контакта — Достатъчно за свързване на компютри, монитори, мрежово оборудване и други периферни устройства.
- Сменяеми батерии от потребителя — Лесна подмяна на батериите, когато е необходимо, удължавайки живота на UPS-а.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Топология | Линейно-интерактивен |
| Капацитет (VA) | 1600 VA |
| Изходна мощност (W) | 900 W |
| Брой контакти | 8 |
| Тип контакти | Шуко |
| Форм фактор | Tower |
| Време при половин товар (min) | ~20 min |
| Изходна форма | Симулирана синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Не |
| LCD дисплей | Не |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Не |
Какво има в кутията
- APC Easy UPS BVX1600LI-GR устройство
- Ръководство за потребителя
- USB кабел
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







