- LENOVO

Цена
€272 70 / 533 35 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Съвместимост | ThinkSystem servers |
| Х-ка 2 | 750W (230V) Titanium Hot-Swap Power Supply |
| Приложение | за специализирана употреба |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 750 |
| Форм фактор | 1U |
| Сертификат за ефективност | 80 Plus Titanium |
| Модулност | Немодулно |
| PCIe захранващи конектори | Без |
| Размер на вентилатора | 40 mm |
| SATA конектори (count) | 0 |
| EPS/CPU конектори | 1x 4+4-пинов |
| Zero RPM режим | Да |
| Дължина (mm) | 185 |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.87кг |
Захранване Lenovo ThinkSystem 750W (230V) Titanium Hot-Swap Power Supply v2
Максимизирайте непрекъснатостта и енергийната ефективност с това захранване Lenovo ThinkSystem 750W Titanium с възможност за гореща смяна. Проектирано за корпоративни сървъри, то постига 80 PLUS Titanium ефективност (до 96%), намалявайки загубите на енергия и разходите за охлаждане. Функцията за гореща смяна позволява подмяна без изключване на системата, осигурявайки непрекъсната работа.
Ключови Предимства
- Гореща смяна (Hot-Swap) — Сменете захранването без да спирате сървъра, минимизирайки престоите.
- 80 PLUS Titanium сертификат — Постига до 96% ефективност, намалявайки сметките за ток и отделяната топлина.
- Готовност за резервиране — Поддържа 1+1 резервиране за критични среди.
- Lenovo качество — Проектирано и тествано за ThinkSystem сървъри, гарантира съвместимост и надеждност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 750 W |
| Форм фактор | Hot-swap (собствен) |
| Сертификат за ефективност | 80 PLUS Titanium |
| Входно напрежение | 230 V AC |
| Гореща смяна | Да |
| Съвместими серии | Lenovo ThinkSystem |
Какво има в кутията
- Lenovo ThinkSystem 750W (230V) Titanium Hot-Swap Power Supply v2
- Захранващ кабел (ако е включен)
- Документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





