- Cudy



● Съвместим със стандарти IEEE 802.3af / 802.3at
● 200 W общa PoE мощност, до 30 W на порт
● 16xGbE PoE+порт+2 x SFP порта
● Режимът CCTV поддържа дистанционно захранване и подаване на данни до 250M
● Режимът VLAN поддържа 16 POE+ порта, изолирани един от друг
● LED индикатори за мрежова диагностика
● 19-инчов метален корпус, вътрешно захранване
Честотна лента: 52 Gbps
Скорост (пакети): 38.7Mpps
Буфер: 4M
MAC адреси: 8K
● Съвместим със стандарти IEEE 802.3af / 802.3at
● 200 W общa PoE мощност, до 30 W на порт
● 16xGbE PoE+порт+2 x SFP порта
● Режимът CCTV поддържа дистанционно захранване и подаване на данни до 250M
● Режимът VLAN поддържа 16 POE+ порта, изолирани един от друг
● LED индикатори за мрежова диагностика
● 19-инчов метален корпус, вътрешно захранване
Честотна лента: 52 Gbps
Скорост (пакети): 38.7Mpps
Буфер: 4M
MAC адреси: 8K
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Портове | 16 x 10/100/1000M PoE |
| Стандарти | IEEE 802.3af; 802.3at |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 4M |
| LED индикатори | Да |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| PoE | Да |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Брой портове (count) | 16 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| Тип суич | Неуправляем |
| PoE поддръжка | PoE+ |
| Форм фактор | Настолен / За монтаж в рак |
| Слой | Слой 2+ |
| SFP портове (count) | 2 |
| SFP+ портове (count) | 2 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 36 |
| PoE бюджет (W) | 250 |
| VLAN поддръжка | Да |
| Стекируем | Не |
| Без вентилатор | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Cudy GS1020PS2 16-портов Gigabit PoE+ суич с 2 SFP слота
Захранвайте мрежата и свързаните устройства с Cudy GS1020PS2 – 16-портов Gigabit PoE+ суич, който осигурява до 30W на порт. Идеален за IP камери, VoIP телефони и безжични точки за достъп, този суич опростява инсталацията, комбинирайки данни и захранване в един Ethernet кабел.
Ключови Предимства
- 16 PoE+ порта — 16 Gigabit порта с поддръжка на IEEE 802.3af/at PoE+, осигуряващи до 30W на порт за енергоемки устройства.
- 2 Gigabit SFP слота — Два специални SFP uplink порта за оптична свързаност, разширяващи мрежата на големи разстояния.
- Висок PoE бюджет — Общ PoE бюджет от 250W, способен да захранва множество устройства едновременно.
- Без вентилатор и безшумен — Дизайн без вентилатор осигурява безшумна работа, идеален за среди, чувствителни към шум като офиси или класни стаи.
- Plug-and-Play — Не изисква конфигурация; просто свържете устройствата и суичът автоматично открива и захранва PoE устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Брой портове | 16 |
| Скорост на портовете | Гигабит |
| PoE поддръжка | PoE+ |
| SFP портове (брой) | 2 |
| PoE бюджет (W) | 250 |
| Капацитет на превключване (Gbps) | 36 |
| Форм фактор | Настолен / За монтаж в рак |
| Без вентилатор | Да |
Какво има в кутията
- Cudy GS1020PS2 суич
- Захранващ кабел
- Комплект за монтаж в рак
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








