- MikroTik

hAP ax lite LTE6 разполага с четири гигабитови Ethernet порта, бърз двуядрен ARM процесор и 256 MB RAM памет,
което го прави идеалния избор за малки офиси и домашни мрежи. Вградения LTE модем категория 6 дава възможност
за използване на мобилен оператор за Интернет доставчик. hAP ax lite LTE6 също така е оборудван с
най-новата 2.4 GHz Wi-Fi Gen6 (802.11ax) безжична технология заедно с 4.3 dBi антена.
Можете да бъдете спокойни, че hAP ax lite LTE6 предлага отлично съотношение цена качество. Налични са всички
функции на RouterOS 7, като например да използвате VPN тунели (Wireguard, IPsec, OpenVPN, OSPF, BGP, Queues),
ограничаване на скороста (queues) и управление на достъпа на потребителите.
CPU: IPQ-5010, 2 ядра, 800MHz
RAM Памет: 256Mb
Вътрешна памет: 128Mb
Мрежови портове: 4
Порт скорост: 10/100/1000Mbit
Максимална електрическа консумация: 12W
Безжичен брой 2.4GHz вериги: 2
Безжични 2.4GHz стандарти: 802.11b/g/n/ax
Безжичен 2.4GHz чип модел: IPQ-5010
Сертификати: CE, EAC, ROHS
Брой слотове за SIM: 1 Modem (Micro SIM)
Максимална скорост на трансфер на данни за 2.4GHz: 600 Mbit/s
IP: 20
Операционна система: RouterOS (v7 only)
Архитектура: ARM 64bit
hAP ax lite LTE6 разполага с четири гигабитови Ethernet порта, бърз двуядрен ARM процесор и 256 MB RAM памет,
което го прави идеалния избор за малки офиси и домашни мрежи. Вградения LTE модем категория 6 дава възможност
за използване на мобилен оператор за Интернет доставчик. hAP ax lite LTE6 също така е оборудван с
най-новата 2.4 GHz Wi-Fi Gen6 (802.11ax) безжична технология заедно с 4.3 dBi антена.
Можете да бъдете спокойни, че hAP ax lite LTE6 предлага отлично съотношение цена качество. Налични са всички
функции на RouterOS 7, като например да използвате VPN тунели (Wireguard, IPsec, OpenVPN, OSPF, BGP, Queues),
ограничаване на скороста (queues) и управление на достъпа на потребителите.
CPU: IPQ-5010, 2 ядра, 800MHz
RAM Памет: 256Mb
Вътрешна памет: 128Mb
Мрежови портове: 4
Порт скорост: 10/100/1000Mbit
Максимална електрическа консумация: 12W
Безжичен брой 2.4GHz вериги: 2
Безжични 2.4GHz стандарти: 802.11b/g/n/ax
Безжичен 2.4GHz чип модел: IPQ-5010
Сертификати: CE, EAC, ROHS
Брой слотове за SIM: 1 Modem (Micro SIM)
Максимална скорост на трансфер на данни за 2.4GHz: 600 Mbit/s
IP: 20
Операционна система: RouterOS (v7 only)
Архитектура: ARM 64bit
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вид продукт. | Рутер |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 ax |
| Стандарт Wi-Fi. | 802.11 a / b / g / n |
| Портове LAN. | 4 x 10/100/1000 Mbps |
| Портове WAN. | RJ-45 |
| Скорост на прехвърляне Ethernet. | 1000 MB/s |
| Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps). | 600 MB/s |
| Сигурност. | - |
| Антена. | Вградена |
| Порт USB. | Не |
| Захранване. | USB-C |
| 3G/4G. | Не |
| Printserver. | Не |
| PoE | Не |
| Тегло | 0.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | 4G/5G LTE |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LAN портове (count) | 4 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 600 |
| Антени | Вградени |
| Брой антени (count) | 2 |
| USB портове (count) | 1 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Да |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | PoE In |
| SIM слот | Да |
| Тегло | 0.00кг |
MikroTik hAP ax lite L41G-2axD&FG621-EA – Двубандов WiFi 6 рутер с LTE6
Насладете се на светкавични скорости с WiFi 6 и надеждна LTE6 свързаност в компактен и достъпен пакет. MikroTik hAP ax lite е идеален за дома или малкия офис, като осигурява високопроизводителна безжична мрежа и резервен клетъчен интернет.
Ключови Предимства
- WiFi 6 (802.11ax) – По-висока пропускателна способност, по-ниска латентност и по-добра ефективност в натоварена среда.
- Вграден LTE6 модем – 4G LTE Cat6 с два SIM слота за основен или резервен интернет.
- Четири Gigabit Ethernet порта – Бързи кабелни връзки за вашите устройства.
- Компактен и безвентилаторен дизайн – Безшумна работа и лесно поставяне навсякъде.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Максимална безжична скорост | 600 Mbps (2.4 GHz) |
| LAN портове | 4 |
| Скорост на LAN портове | 1 Gbps |
| Скорост на WAN порт | 1 Gbps |
| LTE категория | Cat6 (300 Mbps надолу / 50 Mbps нагоре) |
| SIM слот | Да (2x Nano SIM) |
| Антени | Вградени |
| USB портове | 1 (USB 2.0) |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Да (MikroTik CAPsMAN) |
| MU-MIMO | Да |
| PoE поддръжка | PoE In (12-57 V) |
Какво има в кутията
- MikroTik hAP ax lite рутер
- Захранващ адаптер (12V 1A)
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







