- TRUST

Цена
€21 59 / 42 23 лв
с ДДС
В Наличност
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" (40.64 cm) |
| Цвят | Green |
| Материал | Polyester |
| Други | Dimensions: 41.0 x 4.0 x 29.0 cm |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Лаптопи |
| За продукти с размери | 16" |
| Цвят | Green |
| Подкатегория | Bags |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 0.35кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Чанта |
| Максимален размер на лаптоп (inch) | 16 |
| Материал | Рециклиран Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Водоустойчива | Не |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения (count) | 1 |
| Обем (L) | 5 L |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
| Тегло | 0.35кг |
Чанта TRUST Bologna Laptop Bag 16" Eco Green
Носете своя 16-инчов лаптоп стилно с еко чантата TRUST Bologna, изработена от рециклиран полиестер. Подплатеното отделение предпазва устройството, а тънкият дизайн е идеален за ежедневни пътувания или бизнес срещи.
Ключови Предимства
- Еко материал — Изработена от рециклиран полиестер (R-PET), намалявайки въздействието върху околната среда.
- Защита на лаптопа — Подплатено отделение за лаптопи до 16 инча, предпазва от удари и драскотини.
- Лека и компактна — Тънък профил, лесен за носене без излишен обем.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Чанта |
| Максимален размер на лаптоп | 16 inch |
| Материал | Рециклиран Полиестер |
| Цвят | Зелен |
| Водоустойчива | Не |
| USB порт за зареждане | Не |
| Брой отделения | 1 |
| Обем | 5 L |
| Anti-theft защита | Не |
| Пол | Унисекс |
Какво има в кутията
- Чанта TRUST Bologna Laptop Bag 16" Eco Green
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









