  • : TP-TL-ARCHER-AX12
  • : Рутери
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
Безжичен рутер TP-Link Archer AX12 AX1500, WiFi 6
  • N1,5 Gbps скорости от следващо поколение: Двулентовият рутер Archer AX12 достига още по-високи скорости до 1,5 Gbps (1201 Mbps на 5 GHz лента и 300 Mbps на 2,4 GHz лента)15
  • Лесна настройка: Настройте вашия рутер за минути с мощното приложение TP-Link Tether.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Вид продукт.Рутер
Стандарт Wi-Fi.IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz
Стандарт Wi-Fi.IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz
Портове LAN.3 x 10/100/1000 Mbps
Портове WAN.1 x 10/100/1000 Mbps
Честота.2.4 GHz
Честота.5 GHz
Скорост на прехвърляне Ethernet.1000 MB/s
Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps).300 MB/s
Скорост на прехвърляне Wi-Fi (Mbps).1201 MB/s
Скорост751 - 1200 MB/s
Сигурност.WPA2-PSK
Сигурност.WPA2-Enterprise
Сигурност.WPA3-Personal
Антена.4 x Външни
Порт USB.Не
Захранване.DC 12V;1A
3G/4G.Не
Printserver.Не
PoEPPPoE
Размери (мм)215 × 117 × 32 mm
Контрол на достъпРодителски контрол;
VPNOpenVPN
VPNPPTP
ЦвятЧервен
Тегло0.85кг
АтрибутСтойност
Тип рутерДомашен
Wi-Fi стандартWi-Fi 6 (802.11ax)
Честотни обхватиДвубандов
Скорост на WAN порт1 Gbps
LAN портове (count)4
Скорост на LAN портове1 Gbps
Максимална безжична скорост (Mbps)1500
АнтениВъншни фиксирани
Брой антени (count)4
USB портове (count)0
VPN поддръжкаДа
Поддръжка на MeshНе
MU-MIMOДа
PoE поддръжкаНяма
SIM слотНе
Тегло0.85кг
Ключови Предимства
  • Wi-Fi 6 технология — Насладете се на скорости до 1.5 Gbps (1201 Mbps на 5 GHz + 300 Mbps на 2.4 GHz) за безпроблемен стрийминг и игри.
  • Beamforming — Фокусира Wi-Fi сигнала към свързаните устройства за по-силна и надеждна връзка.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Честотни обхватиДвубандов (2.4 GHz + 5 GHz)