- IRIS

Цена
€173 57 / 339 47 лв
с ДДС
В Наличност


IRIScan Anywhere 6 Wifi Duplex е лек, самостоятелен преносим скенер за цветни документи с висока резолюция, захранван от литиева батерия, който ви позволява да сканирате двустранно договори, транспортни бележки, фактури, разписки, медицински рецепти, досиета на пациенти, визитни картички, страници, букви и цветни документи A4.
IRIScan Anywhere 6 Wifi Duplex може лесно да се транспортира и свързва безжично към вашия смартфон или таблет в движение.Той е идеален спътник за онези, които са в движение, които трябва да сканират двустранно важни документи с винаги много висок стандарт на качество на изображението, независимо от размера на хартията (до A4/letter), типа хартия (гланцирана, матова, пластмасова) и каквото и да е средата, в която се намирате (отвън, вътре, слънчево, тъмно, прекалено експонирано, ...).Всички изображения ще бъдат съхранени в предпочитаната директория на вашия смартфон благодарение на безплатното приложение "IRIScan PDF scanner", готово за незабавно споделяне с вашия офис, колега или секретар. Документи, фактури, медицински рецепти, досиета на пациенти, лични карти или визитни картички, транспортни бележки,банкови и финансови документи - ще се радват да бъдат заснети като документи с перфектни двустранни изображения в движение или чрез USB кабел, когато сте в офиса.Благодарение на най-новия OCR софтуер на IRIS за оптично разпознаване на символи с най-високо качество на IRIS, вие ще можете да конвертирате двустранно сканирани изображения в PDF файлове с възможност за търсене, Word, Excel или Text с възможност за редактиране, като поддържате до 138 езика.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Скенер, тип | Lithium battery powered portable colour document scanner; Single sheet, CIS, Duplex, RGB LED |
| Медия, тип | Contracts, shipping notes, invoices , receipts , medical pre-scription, patient files records, business cards, pages , letter & A4 color documents; Paper type (glossy, matte, plastic) |
| Медия, размер | A4 |
| Медия, g/m2 | n/a |
| Скенер скорост черно, стр./мин | Up to 15 ppm (4 sec) A8-A4 |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | Up to 15 ppm (4 sec) A8-A4 |
| Скенер резолюция | 300/600dpi & 1200dpi interpolated |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24bit |
| Нива на сивота | - |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Choose scan file prefix & time format. Rechargeable Lithium battery power scan up to 180 pages between battery charges. Get editable document with free Readiris OCR software included. Convert to Word, Excel, PDF, etc. |
| Листоподаващо устройство | - |
| Двустранно сканиране | yes |
| Капацитет за хартия | Single sheet |
| Адаптер за негативи | - |
| Максимален размер на сканираната област, mm | n/a |
| Мащабиране | n/a |
| Файлови формати | JPEG/TIFF/PDF and other image format |
| Интерфейс | Micro USB |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | yes |
| Натоварване, стр./месец | 500 pages daily max. |
| OCR софтуер | yes |
| Софтуер | Readiris OCR software; Twain/WIA/ICA |
| Съвместими операционни системи | Microsoft Windows 11, 10; macOS X version 12.x or above; Compatible with latest Android and iOS versions |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 312 x 66 x 49 mm |
| Цвят | Black |
| Приложение | за бизнеса |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Медия, размер | A4 |
| Скенер скорост черно, стр./мин | 15 |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | 15 |
| Скенер резолюция | 1200x1200 |
| Листоподаващо устройство | Не |
| Двустранно сканиране | Да |
| Приложение | за бизнеса |
| Адаптер за негативи | Не |
| Мрежа | Не |
| Безжична мрежа | Да |
| OCR софтуер | Да |
| Цвят | Black |
| Натоварване, стр./месец | 15000 |
| Подкатегория | Скенери |
| Приложение | за бизнеса |
| Тегло | 1.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип скенер | Документен |
| Оптична резолюция | 600 dpi |
| Максимален формат | A4 |
| Дълбочина на цвета | 24-битов |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Скорост на сканиране (ppm) | 8 ppm |
| Двустранно сканиране | Да |
| Автоматично подаване (ADF) | Не |
| Капацитет на ADF (sheets) | 1 лист |
| Дневен капацитет (pages) | 200 страници |
| Включен OCR софтуер | Да |
| Светлинен източник | LED |
| Тип сензор | CIS |
| Тегло (kg) | 0.35 кг |
| Тегло | 1.00кг |
IRIScan Anywhere 6 WIFI Duplex – Преносим безжичен скенер
Сканирайте документи в движение с IRIScan Anywhere 6 WIFI Duplex. Този компактен, батериен скенер ви позволява да дигитализирате и двете страни на листа едновременно и да прехвърляте файлове безжично към компютър или мобилно устройство – без нужда от кабели.
Ключови Предимства
- Двустранно сканиране — Автоматично сканира и двете страни на документа едновременно, спестявайки време и хартия.
- Безжична свобода — Вграденият Wi-Fi позволява сканиране директно към смартфон, таблет или лаптоп без USB връзка.
- Преносим дизайн — Лек и захранван от батерия, идеален за пътуване, отдалечена работа или терен.
- Включен OCR софтуер — Преобразува сканирани изображения в редактируеми Word, Excel или търсещи PDF файлове.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип скенер | Документен |
| Оптична резолюция | 600 dpi |
| Максимален формат | A4 |
| Дълбочина на цвета | 24-битов |
| Свързаност | Wi-Fi |
| Двустранно сканиране | Да |
| Автоматично подаване (ADF) | Не |
| Включен OCR софтуер | Да |
| Светлинен източник | LED |
| Тип сензор | CIS |
| Тегло | 0.35 кг |
Какво има в кутията
- Скенер IRIScan Anywhere 6 WIFI Duplex
- USB кабел
- Калъф за носене
- Кърпа за почистване
- Кратко ръководство за употреба
- Софтуерен CD (OCR и помощна програма за сканиране)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








