- Garmin

Безплатна Доставка


ЗНАЙТЕ ТОЧНО НАКЪДЕ СТЕ СЕ НАСОЧИЛИ
Получете надеждна и точна информация за посоката с лесният за инсталиране GPS-базиран MSC ™ 10 Морски Сателитен Компас.
Точността идва лесно, когато на борда Ви има многолентов GNSS приемник. | По-бързи актуализации. По-подробно проследяване. | Бурните води Ви тревожат? MSC 10 предоставя и информация за издигането, накланянето и люлеенето. | Ако други бордови системи се нуждаят от сензор за насочване, ние сме Ви осигурили. |

МНОГОЛЕНТОВ GNSS И МНОЖЕСТВО САТЕЛИТИ | ИЗДИГАНЕ НА ЛОДКАТА И ПОВЕЧЕ | ВГРАДЕНА СИСТЕМА ЗА ПОСОКАТА (AHRS) |
ТОЧНИ ДАННИ ЗА ПОСОКАТА | ОСНОВЕН СЕНЗОР ЗА МНОЖЕСТВЕНИ СИСТЕМИ | NMEA 2000® СЪВМЕСТИМОСТ |

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАНЕ | 10 HZ АКТУАЛИЗАЦИЯ | РЕЗЕРВЕН СЕНЗОР НА ПОСОКАТА |
1 Поддържа се, когато е налично.
2 <1 метър CEP, <3 метра 95%
3 Изисква се калибриране на магнитометър за резервна поддръжка на магнитна посока.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размери | 155.5 x 333.6 x 76.2 мм |
| Размери | 155.5 x 333.6 x 76.2 мм |
| Материал на корпуса | Запечатано с лепило, силно устойчива на удари пластмасова сплав; водоустойчив до IPX7 |
| Материал на корпуса | Запечатано с лепило, силно устойчива на удари пластмасова сплав; водоустойчив до IPX7 |
| Дължина на кабела | 6 метра |
| Тегло | 810 гр. |
| Дължина на кабела | 6 метра |
| Температурен диапазон | -15° to 70° C |
| Температурен диапазон | -15° to 70° C |
| Други характеристики | NMEA 2000 Load Equivalency Number (LEN) |
| Други характеристики | NMEA 2000 Load Equivalency Number (LEN): 6 (300 mA max); Точност на позицията, типична морска употреба: <1 метър, CEP, <3 метра, 95% ; Точност на посоката: 2 ° RMS; Точност на издигане: 8 см RMS |
| Други характеристики | NMEA 2000 Load Equivalency Number (LEN) |
| Входящ ток | 180 mA at 12 Vdc |
| Входящ ток | 180 mA at 12 Vdc |
| Входящо напрежение | 9-16 Vdc, нерегулиран |
| Входящо напрежение | 9-16 Vdc, нерегулиран |
| Тегло | 0.81кг |
Морски сателитен компас Garmin MSC™ 10 - MSC™ 10 - черен (010-02407-10)
Навигирайте с изключителна точност и надеждност с морския сателитен компас Garmin MSC™ 10. Разработен за професионални моряци и сериозни любители, този компас осигурява истински курс и позициониране дори при трудни условия, гарантирайки увереност по време на плаване.
Основни предимства:
- Прецизна навигация: Комбинира GPS и GLONASS сигнали за висока точност на курса (±0.5°) и позиция (±2.5м).
- Работа при всякакви условия: Ефективен в бурно море, лоша видимост или магнитни смущения.
- Лесно свързване: Интегрира се без усилие с Garmin картплотъри и трети страни чрез NMEA 2000®.
- Компактен и издръжлив: Устойчив, водоустойчив (IPX7) дизайн за тежки морски условия.
Технически спецификации:
- Модел: MSC™ 10 (010-02407-10)
- Цвят: Черен
- Съвместимост: NMEA 2000® сертифициран
- Захранване: 9–16V DC
- Водоустойчивост: IPX7
Подобрете морската си навигация с Garmin MSC™ 10 – идеалният избор за точност, безопасност и спокойствие на вода.
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









