  • : 27SR50F-W.AEU
  • : Монитори
  • : 3 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Vendor_url
https://www.lg.com/bg/monitori/lg-27sr50f-w#pdp_spec
Screen size
27 ``
Screen type
FHD IPS MyView Smart Monitor /Anti-Glare
Screen resolution
1920 x 1080
Pixel pitch
0.3114 x 0.3114 mm
Color gamut
NTSC 72% (CIE1931)
Brightness
typ.: 250 cd/m?, min.: 200 cd/m?
Color saturation
16.7M
Contrast
typ.: 1000:1
Response time
14ms (GtG at Faster)
Viewing angle
178?(R/L), 178?(U/D)
I/O
HDMI,USB Downstream Port
Audio
5W 2x
Mechanical design
Removable base
Tilt (angle):-5 ~ 15?
VESA:100 x 100mm
Accessories
Remote control
Weight
5.60 kg
Dimensions
611.8 x 370.9 x 45.1 mm
Other
Smart monitor with webOS
Warranty
36 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Screen typeFHD IPS MyView Smart Monitor /Anti-Glare
Screen size27 ''
Screen size27 ``
Screen Resolution1920 X 1080
Pixel Pitch0.3114 x 0.3114 mm
Brightnesstyp.: 250 cd/m², min.: 200 cd/m²
Contrasttyp.: 1000:1
I/OHDMI,USB Downstream Port
Weight5.60 kg
Dimensions611.8 x 370.9 x 45.1 mm
Warranty36 Months
Color Saturation16.7M
Response Time14ms (GtG at Faster)
Viewing Angle178º(R/L), 178º(U/D)
AccessoriesRemote control
Vendor_urlhttps://www.lg.com/bg/monitori/lg-27sr50f-w#pdp_spec
Mechanical DesignVESA:100 x 100mm
Mechanical DesignRemovable base
Mechanical DesignTilt (angle):-5 ~ 15º
OtherSmart monitor with webOS
Color GamutNTSC 72% (CIE1931)
Audio5W 2x
Тегло5.60кг
АтрибутСтойност
Размер на екран (inch)27
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване (Hz)60
Време за реакция (ms)5 ms
Съотношение на страните16:9
ИзвитНе
HDR поддръжкаHDR10
Adaptive SyncБез
СвързаностHDMI
СвързаностUSB-C
Вградени високоговорителиДа
VESA монтаж100x100
Регулируема височинаНе
USB хъбНе
Тегло5.60кг
LG 27SR50F-W 27" Умен монитор
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екран27 инча
Резолюция1920x1080 (Full HD)
Тип панелIPS
Честота на опресняване60 Hz