- ALIENWARE

Цена
€97 56 / 190 81 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Gaming Headset |
| Направление | Компютърна мултимедия |
| Аудио система - тип | Gaming Headset |
| Технология на свързване | С кабел |
| Направление | Компютърна мултимедия |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Технология на свързване | С кабел |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Чувствителност | 117 dB |
| Импеданс | 32 Ω |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Прибиращ се |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Шум на сигнала на микрофона | 61 dB |
| Микрофон - Форм фактор | Прибиращ се |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане Uni-directional |
| USB | ( x 1) |
| Тип дистанционно управление | Easy-access control |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук Mute Microphone |
| Външен цвят | Lunar Light |
| Характеристики | RGB осветление Dolby Atmos Hi-Res Audio Adjustable Headband |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Външен цвят | Lunar Light |
| Включени аксесоари | USB adapter |
| Номинално тегло | 0.297 кг |
| Компоненти | 2 колонки |
| USB | ( x 1) |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук Mute Microphone |
| Характеристики | RGB осветление Dolby Atmos Hi-Res Audio Adjustable Headband |
| Номинално тегло | 0.297 кг |
| Включени аксесоари | USB adapter |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане Uni-directional |
| Тип дистанционно управление | Easy-access control |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Чувствителност | 117 dB |
| Импеданс | 32 Ω |
| Шум на сигнала на микрофона | 61 dB |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (3.5mm) |
| Връзка | Кабелна (USB) |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Сваляем |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Nintendo Switch, Мобилни устройства |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 50 |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 0 |
| Тегло (g) | 340 |
| Тегло | 0.10кг |
Alienware AW520H – Кабелна гейминг слушалка (Lunar Light)
Потопете се в кристално чист звук с кабелната гейминг слушалка Alienware AW520H. Благодарение на 50-милиметровите драйвери с висока разделителна способност и удобния околовушен дизайн, тя осигурява богат и детайлен звук за състезателни игри и забавление.
Ключови Предимства
- 50-милиметрови драйвери с висока резолюция – Насладете се на дълбоки баси и чисти високи честоти за потапящо аудио изживяване.
- Удобен околовушен дизайн – Меките възглавнички и леката рамка ви позволяват да играете с часове без умора.
- Сваляем микрофон с шумопотискане – Комуникирайте ясно със съотборниците си и махнете микрофона, когато слушате музика.
- USB-C и 3.5mm свързаност – Съвместим с PC, PlayStation, Nintendo Switch и мобилни устройства.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (USB-C, 3.5mm) |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Сваляем |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Nintendo Switch, Мобилни устройства |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 50 |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Тегло (g) | 340 |
Какво има в кутията
- Alienware AW520H гейминг слушалка
- Сваляем микрофон
- USB-C към USB-A адаптерен кабел
- 3.5mm аудио кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








