- ALIENWARE

Цена
€129 48 / 253 24 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Брой бутони | 6 |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Външен цвят | Dark Side of the Moon |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Номинално тегло | 60 г |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Необходима операционна система | Windows |
| Средно време за работа на батерия | 120 ч. |
| Средно време за работа на батерия | 120 ч. |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Безжична технология | RF |
| Необходима операционна система | Windows |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Външен цвят | Dark Side of the Moon |
| Включени кабели | USB кабел тип A към тип C. |
| Дължина на кабела | 2 m |
| Номинално тегло | 60 г |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Функция на бутона/клавиша | DPI cycling button |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Включени кабели | USB кабел тип A към тип C. |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Тегло | 0.10кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Три-мод (Кабелна + 2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 26000 |
| Брой бутони (count) | 5 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 60 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 120 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.10кг |
Alienware Pro Wireless Gaming Mouse – Dark Side of the Moon
Доминирайте във всяка игра с Alienware Pro Wireless, създадена за еспортс ниво. Изключително леката конструкция и професионалният сензор осигуряват пикселна точност и свързаност без закъснение, давайки ви конкурентно предимство.
Ключови Предимства
- Професионален сензор — Ексклузивен оптичен сензор с 26K DPI за безупречно проследяване върху всяка повърхност.
- Три-мод безжична връзка — Превключвайте между 2.4GHz, Bluetooth или кабелен режим за максимална гъвкавост.
- Изключително лек — Само 60 грама, мишката се плъзга без усилие за по-бързи движения и по-малко умора.
- Дълъг живот на батерията — До 120 часа с едно зареждане, за да останете в играта по-дълго.
- Alienware Command Center — Персонализирайте DPI, RGB осветление и бутоните лесно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Три-мод (Кабелна + 2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 26,000 DPI |
| Брой бутони | 5 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 60 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | 120 h |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Alienware Pro Wireless Gaming Mouse
- USB-C към USB-A кабел за зареждане
- 2.4GHz безжичен приемник
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






