- ALIENWARE

Цена
€112 82 / 220 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Интерфейс | USB |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 8 |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Брой бутони | 8 |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Външен цвят | Dark Side of the Moon |
| Чувствителност при движение | 26000 dpi |
| Номинално тегло | 89 г |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 10 or Later |
| Средно време за работа на батерия | 420 ч. |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Средно време за работа на батерия | 420 ч. |
| Максимално ускорение | 50 G |
| Безжична технология | Bluetooth 5.1 |
| Необходима операционна система | Microsoft Windows 10 or Later |
| Външен цвят | Dark Side of the Moon |
| Номинално тегло | 89 г |
| Съвместимост на платформата | Windows |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Макс. Скорост на движението | 650 in/sec |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Живот на бутона | 70 000 000 clicks |
| Безжична технология | Bluetooth 5.1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Съвместимост на платформата | Windows |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Тегло | 0.30кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Три-мод (Кабелна + 2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI (DPI) | 26,000 DPI |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 89 |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията (h) | 140 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Тегло | 0.30кг |
Alienware Tri-Mode Wireless Gaming Mouse AW720M (Dark Side of the Moon)
Изживейте безкомпромисна производителност с Alienware AW720M – тримодова безжична мишка за игри, създадена за състезателни игри. С 26K DPI оптичен сензор, ултралек 89g дизайн и три опции за свързване, тя осигурява прецизност и скорост във всяко кликване.
Ключови Предимства
- Тримодова безжична връзка — Превключвайте безпроблемно между 2.4GHz безжична, Bluetooth или кабелна USB-C за максимална гъвкавост.
- Ултралек дизайн — Само 89 грама с пчелна пита намалява умората по време на дълги игрови сесии.
- 26K DPI оптичен сензор — Ексклузивен PixArt сензор на Alienware с 1:1 проследяване за пикселна точност.
- Дълъг живот на батерията — До 140 часа с едно зареждане и бързо 5-минутно зареждане за 10 часа игра.
- Персонализирано RGB — Настройте с AlienFX RGB осветление в 16,8 милиона цвята.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Три-мод (Кабелна + 2.4GHz + Bluetooth) |
| Тип сензор | Оптичен |
| Максимален DPI | 26,000 DPI |
| Брой бутони | 6 |
| Ориентация | За дясна ръка |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Тегло | 89 g |
| RGB подсветка | Да |
| Регулируемо тегло | Не |
| Време на работа на батерията | 140 h |
| Програмируеми бутони | Да |
Какво има в кутията
- Мишка Alienware AW720M
- USB-C към USB-A заряден кабел
- 2.4GHz безжичен приемник
- USB-A към USB-C адаптер
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






