- LOGITECH

Цена
€154 99 / 303 13 лв
с ДДС
В Наличност
Безплатна Доставка


Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED е следващата стъпка в еволюцията на професионалния гейминг.
Тази мишка е супер бърза, впечатляващо прецизна и е проектирана в сътрудничество с водещи професионални геймъри, за да разруши всяка бариера между вас и победата.Logitech G PRO X е най-популярната мишка за електронни спортове и разполага с редица подобрения, които ви гарантират безупречна игра.Тя разполага с ексклузивна хибридна оптично-механична технология за превключване, която съчетава скоростта и надеждността на оптичните превключватели с ниската консумация на енергия и задоволителното усещане при щракване на традиционния механичен микропревключвател.Logitech G PRO X ви гарантира прецизност на професионално ниво с най-модерния гейминг, който ви осигурява надеждно проследяване на над 500+ IPS и до 32 000 DPI.Освен това крачетата на мишката са направени от PTFE и ви осигуряват гладко плъзгане за чиста и плавна връзка с играта.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 100 – 32000 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 5 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 63 x 125 x 40 mm |
| Цвят | Magenta |
| Тегло, g | 60 g |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 32000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 5 |
| Брой бутони | 5 |
| Програмируеми бутони | Не |
| Програмируеми бутони | Не |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| Цвят | Pink |
| Цвят | Pink |
| Подкатегория | Gaming products |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 0.37кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 100 – 44 000 |
| Брой бутони (count) | 5 |
| Цвят | Магента |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 Hz (1 ms) |
| Тегло (g) | 60 |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Да |
| Живот на батерията (h) | 95 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Не |
| Тегло | 0.37кг |
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED Gaming Mouse - MAGENTA
Изживейте върха на безжичното гейминг представяне с Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2. С тегло под 60 грама и сензор HERO 2, тази мишка осигурява ултрабързо и прецизно проследяване за конкурентна игра.
Ключови Предимства
- Ултралек дизайн — Под 60 грама, всяко движение е без усилие, намалявайки умората при дълги гейминг сесии.
- Сензор HERO 2 — Оптичен сензор от ново поколение с до 44 000 DPI и 888 IPS за пикселна точност.
- LIGHTSPEED безжична връзка — Професионална безжична връзка с 1 ms време за отговор и изключителна надеждност.
- Дълъг живот на батерията — До 95 часа непрекъсната игра с едно зареждане.
- LIGHTFORCE превключватели — Хибридни оптико-механични превключватели с ясна и бърза активация, издържащи до 100 милиона клика.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Безжична (2.4 GHz) |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 100 – 44 000 |
| Брой бутони | 5 |
| Цвят | Магента |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане | 1000 Hz (1 ms) |
| Тегло | 60 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Да |
| Живот на батерията | 95 h |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Не |
Какво има в кутията
- Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Gaming Mouse
- LIGHTSPEED безжичен приемник
- Адаптер за удължаване на приемника
- Кабел за зареждане / данни (USB-A към USB-C)
- Комплект грип ленти
- Потребителска документация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









