- BOSCH

Цена
€105 58 / 206 50 лв
с ДДС
В Наличност
MultiTalent 3 - компактен и многостранен кухненски помощник с повече от 50 функции.
Превръща готвенето в детска игра.Продуктите се раздробяват прецизно, шейкове и смутита се миксират перфектно: постоянно добри резултати чрез нож MultiLevel6 с три двойни остриета.Практично: аксесоарите се прибират в купата и по този начин уредът е винаги готов за работа.Благодарение на разбираеми обозначения аксесоарите се монтират бързо и лесно.Безпроблемно мелене - например на кафе и подправки - със специална мелница.Повече от 50 функции: рендосване, рязане, мелене, надробяване, миксиране и много повече - благодарение на многостранни аксесоари: миксер, чопър, различни режещи накрайници (напр.нож MultiLevel6).Аксесоари, подходящи за миене в съдомиялна машина: лесно и комфортно почистване.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 800 W |
| Вместимост на купата, l | 2.3l |
| Брой скорости | 2 |
| Блендер | yes, 1l |
| Приставка за месене на тесто | yes |
| Миксер | Beating disc for whipped cream and egg whites |
| Рендета | Reversible slicing (thick and thin) and reversible grating (coarse and fine) discs |
| Сокоизтисвачка | - |
| Месомелачка | - |
| Цвят | Black |
| Други | Grinder for processing hard ingredients such as coffee beans, hard cheese, grains, spices or ice cubes - with grinder knife; Chopper for a very fast and precise processing of herbs, nuts, onions or garlic - with MultiLevel6 knife |
| Приложение | за дома |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 800 |
| Брой скорости | 2 |
| Блендер | Да |
| Приставка за месене на тесто | Да |
| Миксер | Не |
| Сокоизтисвачка | Не |
| Месомелачка | Не |
| Цвят | Black |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Приложение | за дома |
| Тегло | 4.40кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност (W) | 800 W |
| Обем на купата (L) | 3.9 L |
| Степени на скорост (count) | 7 |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Брой приставки (count) | 4 |
| Функция за загряване | Не |
| Вградена везна | Не |
| Wi-Fi / Управление с приложение | Не |
| Пулсова функция | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 4.40кг |
Кухненски робот Bosch MCM3501M MultiTalent 3 (800 W)
Мощният кухненски робот Bosch MCM3501M MultiTalent 3 ви помага да приготвяте разнообразни ястия бързо и лесно. С 800 W мотор и множество приставки за рязане, смилане, смесване и месене, той е идеалният помощник в кухнята.
Ключови Предимства
- Многофункционални приставки — Включва приставка за смесване, нож за нарязване, мелница и кука за тесто.
- Мощен 800 W двигател — Осигурява бърза и ефективна обработка на съставките.
- Компактен дизайн — Черен и четкана неръждаема стомана, подходящ за всяка кухня.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Мощност | 800 W |
| Обем на купата | 3.9 L |
| Степени на скорост | 7 |
| Материал на купата | Пластмаса |
| Брой приставки | 4 |
| Пулсова функция | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Кухненски робот Bosch MCM3501M
- Приставка за смесване
- Нож за нарязване
- Мелница
- Кука за тесто
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











