- TP-Link

Цена
€24 50 / 47 92 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Поддържа 802.11ac стандарт - следващо поколение Wi-Fi
- Едновременна работа на 2.4GHz 300Mbps и 5GHz 433Mbps свързаност и 733Mbps сумарна скорост
- Трите външни антени предоставят стабилен омни-насочен сигнал и голямо безжично покритие
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Честотни обхвати | Двубандов |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове (count) | 4 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 750 |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени (count) | 5 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Да |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.76кг |
Безжичен рутер TP-LINK Archer C20, AC750, двулентов
Насладете се на плавно HD стриймване и онлайн игри с достъпния двулентов рутер TP-LINK Archer C20. Той осигурява комбинирана безжична скорост до 750 Mbps, като намалява смущенията и подобрява производителността на всичките ви устройства.
Ключови Предимства
- Двулентова скорост — Едновременна работа на 2.4GHz (300Mbps) и 5GHz (433Mbps) намалява забавянето и смущенията.
- Лесна настройка — Бързо инсталиране чрез уеб интерфейса или приложението TP-Link Tether.
- Гост мрежа — Осигурете сигурен Wi-Fi достъп за гости, без да излагате основната си мрежа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Стандарти | IEEE 802.11ac/n/g/b/a |
| Wi-Fi скорост | AC750 (300Mbps на 2.4GHz + 433Mbps на 5GHz) |
| Честота | 2.4GHz и 5GHz |
| WAN порт | 1x 10/100 Mbps |
| LAN портове | 4x 10/100 Mbps |
| Антени | 5x външни фиксирани антени |
| Безжична защита | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
Какво има в кутията
- Рутер TP-LINK Archer C20
- Захранващ адаптер
- Ethernet кабел
- Кратко ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







