- Ubiquiti

Цена
€273 89 / 535 68 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Висока производителност за връзки на по-дълги разстояния
- Здрава конструкция за употреба на открито
- Безпроблемна интеграция с airFiber Radio устройства
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип конектор | N-тип |
| Тегло | 0.10кг |
Антена Ubiquiti AF-3G26-S45, airFiber 3GHz, 26dBi, наклон 45°
Подобрете безжичната си свързаност с антената Ubiquiti AF-3G26-S45, осигуряваща 26dBi усилване за надеждни дълги разстояния. Интегрираният наклон от 45° улеснява монтажа и настройката, като намалява времето за инсталация.
Ключови Предимства
- Високо усилване — 26dBi осигурява силен сигнал за отдалечени връзки.
- Наклон 45° — Вграденият наклон позволява прецизно вертикално насочване без допълнителни аксесоари.
- Устойчива конструкция — Проектирана за външен монтаж при всякакви атмосферни условия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Честотен обхват | 3 GHz |
| Усилване | 26 dBi |
| Поляризация | Dual Linear |
| Тип конектор | 2x N-тип (женски) |
| Натоварване от вятър | 120 N @ 200 km/h |
| Тегло | 2.5 kg |
Какво има в кутията
- Антена с интегриран монтаж
- Ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






