- aeg

Цена
€24 30 / 47 53 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- разделени разклонители, единия е винаги захранен
- общо 4 + 3 защитени гнезда
- 2 защитени USB гнезда
- лесно достъпен ключ
- защита до 36А
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (VA) | 3000 VA |
| Входен диапазон | 140-260 V |
| Изходно напрежение | 230 |
| Тип стабилизатор | Релеен |
| Брой контакти (count) | 6 |
| LCD дисплей | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от претоварване | Да |
| Тегло (kg) | 1.2 кг |
| Тегло | 0.10кг |
Разклонител със защита AEG Protect Twin Power, GE
Защитете ценните си електронни устройства от пренапрежения и токови удари с разклонителя AEG Protect Twin Power GE. Този висококачествен модел предлага защита от претоварване и множество контакти, осигурявайки безопасно и надеждно захранване за вашия дом или офис.
Ключови Предимства
- Защита от пренапрежение — Предпазва свързаните устройства от скокове на напрежението.
- Защита от претоварване — Автоматично изключване предотвратява повреди от прекомерен ток.
- Множество контакти — Осигурява достатъчно връзки за няколко устройства едновременно.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Изходна мощност (VA) | 3000 VA |
| Входен диапазон | 140-260 V |
| Изходно напрежение | 230 V |
| Тип стабилизатор | Релеен |
| Брой контакти | 6 |
| LCD дисплей | Не |
| Форм фактор | Настолен |
| Тип контакт | Шуко |
| Защита от претоварване | Да |
| Тегло (kg) | 1.2 кг |
Какво има в кутията
- Разклонител AEG Protect Twin Power GE
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






