- SONY

- Технология PlayStation Link
Никога не излизай извън ритъма с новата безжична технология PlayStation Link, която е с ултра-ниска латентност и доставя звука със светкавична скорост без да се изгуби нито един чуваем детайл в процеса. Лесно се свързвай и превключвай между съвместими устройства с PlayStation Link, включително твоята PS5 конзола, компютър, Mac и PlayStation Portal. Можеш дори да закупиш допълнителни PlayStation Link USB адаптери, за да превключваш без усилия от твоята PS5 конзола към компютър или Mac.
- AI-подобрено филтриране на шума
Бъди чут ясно и силно с технологията за филтриране на шума от микрофона. Задвижвана от изкуствен интелект, тази нова технология е обучена да идентифицира, изолира и премахва нежелани шумове при улавяне на твоя глас. Без значение дали е бръмченето на прахосмукачка, лаят на куче или дори хрускането на чипс, говори с увереност, знаейки, че съотборниците ти ще чуят ясно твоя глас.
- Технология PlayStation Link
Никога не излизай извън ритъма с новата безжична технология PlayStation Link, която е с ултра-ниска латентност и доставя звука със светкавична скорост без да се изгуби нито един чуваем детайл в процеса. Лесно се свързвай и превключвай между съвместими устройства с PlayStation Link, включително твоята PS5 конзола, компютър, Mac и PlayStation Portal. Можеш дори да закупиш допълнителни PlayStation Link USB адаптери, за да превключваш без усилия от твоята PS5 конзола към компютър или Mac.
- AI-подобрено филтриране на шума
Бъди чут ясно и силно с технологията за филтриране на шума от микрофона. Задвижвана от изкуствен интелект, тази нова технология е обучена да идентифицира, изолира и премахва нежелани шумове при улавяне на твоя глас. Без значение дали е бръмченето на прахосмукачка, лаят на куче или дори хрускането на чипс, говори с увереност, знаейки, че съотборниците ти ще чуят ясно твоя глас.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | 2.4Ghz |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | Безжична |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Бял |
| Приложение | Gaming |
| Приложение | Мултимедия |
| Приложение | Ежедневно ползване |
| Приложение | Gaming |
| Приложение | Мултимедия |
| Приложение | Ежедневно ползване |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | MAC |
| Съвместимост | PlayStation® 5 |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | MAC |
| Съвместимост | PlayStation® 5 |
| Цвят | Бял |
| Интерфейс | USB |
| Интерфейс | 2.4Ghz |
| Тегло | 1.00кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Bluetooth |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Прибиращ се |
| Съраунд звук | 3D аудио (Tempest 3D AudioTech) |
| Съвместимост | PC, PlayStation |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 40 |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 30 h |
| Тегло (g) | 325 g |
| Тегло | 1.00кг |
Безжични слушалки Sony PlayStation PULSE Elite
Потопете се в света на игрите с официалните безжични слушалки PULSE Elite за PlayStation. Благодарение на технологията PlayStation Link и Tempest 3D AudioTech ще чуете всеки звук с кристална яснота и прецизност.
Ключови Предимства
- PlayStation Link безжична връзка — Ниска латентност и загуба на качество при свързване с PS5 и PC чрез включения USB адаптер.
- 3D аудио — Поддръжка на Tempest 3D AudioTech за пространствен звук, който ви поставя в центъра на действието.
- Дълъг живот на батерията — До 30 часа игра с едно зареждане и бързо зареждане чрез USB-C.
- Комфортен дизайн — Леки околовушни слушалки с меки тампони за дълги гейминг сесии.
- Прибиращ се микрофон — Вграден микрофон с шумопотискане за ясна комуникация, прибира се при неизползване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Bluetooth |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Прибиращ се |
| Съраунд звук | 3D аудио (Tempest 3D AudioTech) |
| Съвместимост | PC, PlayStation |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 40 mm |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 30 h |
| Тегло (g) | 325 g |
Какво има в кутията
- Безжични слушалки PULSE Elite
- PlayStation Link USB адаптер
- USB-C кабел за зареждане
- Бързо ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










