- SONY



Аудио за игри от следващо поколение
Наслади се на изключително реалистичен звук в любимите си игри.
Планарни магнитни драйвери
Тези вдъхновени от студиото драйвери възпроизвеждат звука с почти перфектна точност в целия чуваем спектър, така че можеш да чуеш игрите точно така, както са ги замислили разработчиците.
Потопи се в звукови пейзажи, пълни с богати, фини детайли, докато дълбоките баси ти позволяват да усетиш всяка епична среща в играта.
Подобри възприятията си в игрите, поддържащи 3D аудио за PS5®, тъй като звуковите сигнали се позиционират с невероятна точност в трите измерения.
Технология PlayStation Link
Не пропускай нищо, тъй като новата безжична технология PlayStation Link със свръхниска латентност и без загуби предава звук със светкавична скорост, без да губи нито един чуваем детайл в процеса.
Лесно свързвай и превключвай между съвместими с PlayStation Link устройства, включително конзолата PS5, PC, Mac® и дистанционния плейър PlayStation Portal™.
Усъвършенствано изолиране на шума с изкуствен интелект
Чуй се ясно и отчетливо с технологията за шумоизолиране на микрофона.
Задвижвана от изкуствен интелект, тази нова технология е обучена да идентифицира, изолира и премахва нежеланите шумове при улавянето на гласа ти.
Аудио за игри от следващо поколение
Наслади се на изключително реалистичен звук в любимите си игри.
Планарни магнитни драйвери
Тези вдъхновени от студиото драйвери възпроизвеждат звука с почти перфектна точност в целия чуваем спектър, така че можеш да чуеш игрите точно така, както са ги замислили разработчиците.
Потопи се в звукови пейзажи, пълни с богати, фини детайли, докато дълбоките баси ти позволяват да усетиш всяка епична среща в играта.
Подобри възприятията си в игрите, поддържащи 3D аудио за PS5®, тъй като звуковите сигнали се позиционират с невероятна точност в трите измерения.
Технология PlayStation Link
Не пропускай нищо, тъй като новата безжична технология PlayStation Link със свръхниска латентност и без загуби предава звук със светкавична скорост, без да губи нито един чуваем детайл в процеса.
Лесно свързвай и превключвай между съвместими с PlayStation Link устройства, включително конзолата PS5, PC, Mac® и дистанционния плейър PlayStation Portal™.
Усъвършенствано изолиране на шума с изкуствен интелект
Чуй се ясно и отчетливо с технологията за шумоизолиране на микрофона.
Задвижвана от изкуствен интелект, тази нова технология е обучена да идентифицира, изолира и премахва нежеланите шумове при улавянето на гласа ти.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Gaming |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Технология | Безжична |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Технология | Безжична |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20 Hz - 20 kHz |
| Микрофон | Да |
| Микрофон | Да |
| Цвят | Бял |
| Приложение | Gaming |
| Приложение | Мултимедия |
| Приложение | Ежедневно ползване |
| Приложение | Gaming |
| Приложение | Мултимедия |
| Приложение | Ежедневно ползване |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | MAC |
| Съвместимост | PlayStation® 5 |
| Съвместимост | Мобилни устройства |
| Съвместимост | PC |
| Съвместимост | MAC |
| Съвместимост | PlayStation® 5 |
| Съвместимост | Мобилни устройства |
| Цвят | Бял |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Тегло | 0.01кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Bluetooth |
| Връзка | Безжична (2.4GHz) + Bluetooth |
| Форм фактор | In-ear |
| Микрофон | Вграден |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Nintendo Switch, Mobile |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 8.4 |
| Честотен диапазон | 20Hz - 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 10 |
| Тегло (g) | 6.5 |
| Тегло | 0.01кг |
Безжични слушалки тапи Sony PlayStation PULSE Explore
Потопете се в света на PlayStation с безжичните слушалки тапи PULSE Explore, проектирани да осигурят висококачествен звук и безжична връзка с ниско закъснение. Благодарение на персонализирани планарни магнитни драйвери, тези слушалки предоставят богат и детайлен звук за игри, музика и още.
Ключови Предимства
- PlayStation Link безжична технология — Ниско латентна, без загуби аудио връзка с PS5, PS4 и PC чрез включения USB Link адаптер.
- Персонализирани планарни магнитни драйвери — Изключителна звукова чистота с дълбоки баси и ясни високи честоти.
- Свързване с две устройства — Едновременно свързване чрез PlayStation Link и Bluetooth, за да приемате обаждания или да слушате музика докато играете.
- Вградени микрофони — Кристално чист гласов чат с AI базирано потискане на шума.
- Преносими и удобни — Компактен заряден калъф с до 10 часа живот на батерията, плюс още 10 часа от калъфа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Bluetooth, Безжична (2.4GHz) + Bluetooth |
| Форм фактор | In-ear |
| Микрофон | Вграден |
| Съраунд звук | Стерео |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Nintendo Switch, Mobile |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 8.4 |
| Честотен диапазон | 20Hz - 20kHz |
| Време на работа на батерията (h) | 10 |
| Тегло (g) | 6.5 |
Какво има в кутията
- Безжични слушалки тапи PULSE Explore
- Зареждащ калъф
- PlayStation Link USB адаптер
- USB-C кабел за зареждане
- 3 размера силиконови накрайници
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







